PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771376}

Mgła

The Mist
5,5 11 tys. ocen
5,5 10 1 11476
Mgła
powrót do forum serialu Mgła

Witam. Mi się osobiście ogólna fabuła serialu poobala i ubolewam bardzo nad tym, że go anulowano, zostawiając tyle urwanych wątków. Dlatego postanowiłem się w sobie zebrać i napisać fanowską wersję drugiego sezonu. Ma on ukończyć wszystkie otwarte wątki i połączyć je w miarę logiczną całość. Będę się starał oddać sztampowy charakter serialu i dorzucić nieco patosu. Jak to wyjdzie , zobaczymy. całość podzieliłem na 18 odcinków, które będę publikował na wattpad. Co środę jeden. Wszelkie istotne informacje co do projektu zawarłem w Przedmowie.
Tutaj macie link do opowieści
https://www.wattpad.com/story/149326531-the-mist-sezon-2-fanmade

Nie będzie to coś na poziomie prozy Kinga, ale może komuś się spodoba. W każdym razie mi się chce to napisać :D

ocenił(a) serial na 6
artur_t

Zakładam, że znudziło Ci się po pierwszym 'odcinku'? xd

ocenił(a) serial na 7
IdiotOfSuburbia

Nie. Piszę to dalej, mam już 3 odcinki, ale po prostu praca nad innym projektem, który jest u mnie priorytetem, zjadła więcej czasu niż początkowo planowałem. Sezon 2 The Mist będę pisał dalej, jak uporam się z obecną robotą, czyli pewnie z początkiem lipca. Do końca sierpnia, chciałbym zakończyć prace nad The Mist i wrzucić wszystko na moją grupę dla osób wspierających mnie przez Patronite. Nie wiem też, czy troszkę nie przebuduję w dwóch miejscach scenariusz sezonu 2. Głównie chodzi o postać Adriana. Chciałbym, aby jego "socjopatyzm" był bardziej hmm.... widoczny. Muszę jeszcze nad tym pogłówkować.

Niemniej projekt jest ciągle aktualny i w tym roku zostanie zakończony i ujrzy światło dzienne. Po prostu muszę się skupić na projekcie, który jest obecnie głównym powodem wspierania mnie przez ludzi na Patronite.

ocenił(a) serial na 6
artur_t

Cześć, można jeszcze gdzieś przeczytać twój projekt?

ocenił(a) serial na 5
emoLaskaFun

właśnie ciekawe gdzie

artur_t

Cześć, można gdzieś poczytać? :)