PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

z kim bedzie ivan z maria paz z lucio

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

z Lucíą :)

Mela0203

a w ktorym odcinku sie w niej zakocha

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Oglądałam ostatni odcinek moim zdaniem już jest w niej zakochany. Zresztą przedostatnim odcinku powiedział jej że ją kocha ale nie wiem czy to było szczere bo chciał się z nią się przespać.

Mela0203

a maria paz zkimsc bedzie?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Tego nie wiem ale na pewno będzie chciała Ivana odzyskać i coś zrobi żeby ich rozdzielić.

Mela0203

aha..tylko ta telenowele ogladasz?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

na tvs leci też Zakazana namiętność i następna po niej tylko te telenowele nie są aż tak wciągające więc czasami oglądam albo nie. Ale Miłość i przeznaczenie jest na pierwszym miejscu. :)

Mela0203

a wiesz co bedzie sie działo w miłość i przeznaczenie?

Mela0203

tojak wiesz?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Witaj nie było mnie dopiero teraz weszłam. Wiem ,że Ivan I Lucia się pobiorą nie wiem czy powinnam pisać a Maria Paz umrze, Antolín i Carolina się pobiorą, były maż Mari Paz też kogoś znajdzie, ojciec Maria Paz to on zaopiekował się synem Ivana ... Filmiki są na youtubez tej telenoweli dlatego te niektóre fakty wiem.

Mela0203

a czemu maria paz umrze?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

tego to ja nie wiem jest na youtube filmik masz to Link http://www.youtube.com/watch?v=_EXGJRBKrPc
, aha zapominałam napisać że ojciec Luci też umrze ale jak to nie wiem.

Mela0203

a ojciec ivana?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

tego to ja nie wiem chyba tak oglądaj serial to się dowiesz

Mela0203

nie mam jak obejrzyc?

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Oto link gdzie można oglądać tą telenowele http://www.dailymotion.com/anett123#videoId=xjy7f4
pozdrawiam

Mela0203

okii

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Szkoda ,ze zabili Maripaz, mimo wszystko lubilam ja. Zmienila sie i juz moglo tak zostac.

ocenił(a) serial na 10
Mother_Earth

I dlatego znienawidziłem tą tele do końca a była z jedną z najlepszych teli jaką widziałem do dej pory jak widziałem ją już nieżywą a taka była piękna a za razem śliczna głupie te nerki mogła ta stara umrzeć i tak nie wiele jej życia zostało a Maripaz jeszcze miała całe życie przed sobą ale trudno się mówi i nic na to nie poradzimy.

Mother_Earth

to tylko telenowela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones