PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

Błagam powiedzcie gdzie można teraz w Internecie obejrzeć odcinki???? Na dailymotion już nie ma i na forum keysse też nie:(

ter_filmweb

a czemu nie ma na dailymotion?n

ocenił(a) serial na 7
magazynier_48

Sa na daily bo ogladam:)

Mother_Earth

ja jakos nie moge obejrzyc

Mother_Earth

Mother_Earth a możesz opisać w jaki sposób znaleźć odcinki na daily? Bo jak wpisuję w wyszukiwarkę tylko tytuł i nr odcinka to nie wyskakuje:(

użytkownik usunięty
ter_filmweb

Wpisz po prostu Miłość i Przeznaczenie, znajdzie ci na 100, i pod byle jakim odc kliknij na profil właściciela i masz wszystkie jak na tacy :P

Dzięki wielkie Pajge21:* Problem polega na tym, że jak się wpisuje w wyszukiwarkę tytuł i konkretny odcinek to nie wyświetla:( Tzn. do 55 odcinka wyszukiwarka wyrzuca normalnie ale od 56 odcinka już nie. Nie wpadłabym na to, żeby po prostu kliknąć na profil osoby ktora dodaje odcinki i chyba bym umarła z żalu gdybym nie zobaczyła najbliższych odcinków, ślub Ivana, ciąża Lucii itd. Jestem ci bardzo wdzięczna:) Dzięki jeszcze raz:)

użytkownik usunięty
ter_filmweb

Proszę :D Ja tam jestem przy 50 odc, szkoła i cały czas oglądałam LOST, z miesiąc nie oglądałam ale za 2-3 dni was dogonię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones