PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

Jakie są wasze ogólne wrażenia po pierwszych odcinkach?
Bo jak na moje to fajnie sie to zapowiada;)
fajna piosenka tez;p

ocenił(a) serial na 8
lovewatch

Jak dla mnie super telka;-)a tak ogólnie jaka ta Maria Paz jest brzydka a do tego wredne babsko;P dobrze że razem z Ivanem nie będzie ta jej siostrzyczka o wiele ładniejsza i taka słodziutka;D

lovewatch

mnie również podoba się telenowela;) chyba to naprawdę hit tego roku , obok "Cuando me enamoro" ;)) ale się zobaczy....
piosenka bardzo fajna ;)) Sandra umie śpiewać ;)) Śpiewała również do "Mariny" :P
jazdowicz2666- siostra Lucii to Maripaz :P

ocenił(a) serial na 8
sydziuchna

a u mnie występuje Maria Paz może ty inny serial oglądasz;P

jazdowicz2666

hehe!
Teraz spojrzałam na obsadę ... i rzeczywiście Maria Paz! ale w cudzysłowiu jest MariPaz i ja takie imię słyszę w serialu :D

ocenił(a) serial na 8
sydziuchna

Ale wiesz też że inaczej się pisze a inaczej wymawia;P

jazdowicz2666

ok, już wiem;))
dzięki!!

lovewatch

mi sie tez na razie tela podaba.. a piosenka jest po prostu niesamowita :))::)

dariana18

a nie zdziwiło was że prot bedzie mial dziecko z tą złą?
że wogule z taką postacią sie zadawał,to u mnie wywyołało lekkie zmieszanie
no ale wiem że jak powróci z tułaczki zakocha sie juz w tej Lucii
co najważniejsze;)

lovewatch

Tak mnie też to zdziwiło. To troche jak na razie zniechęca do postaci głównego bohatera. Ale tak ogólnie to telenowela wciągnęła mnie już od pierwszego odcinka co rzadko się zdarza.

lovewatch

Ivan był ślepo w niej zakochany od najmłodszych lat! Wiedział,że jest wredną babą,ale miał nadzieję,że po kilku latach przebywania w Stanach Maria Paz zmądrzeje!! cóż pomylił się !! Po prostu Maria Paz go uwiodła .... jest sprytna!
ale ja nie uważam,że zachowanie Ivana miałoby zniechęcić do niego... On będzie robił wszystko żeby Maria Paz nie usunęła ciąży! Co innego było w "Osaczonej" główny bohater (Zepeda) zgwałcił swoją ukochaną i za to go znienawidziłam! Nie mogłam już oglądać do końca telenoweli!!
SPOILER!!!! SPOILER!!! Ivan po powrocie do rodzinnego miasteczka będzie szukał syna i pomoże mu w tym Lucia ;))

sydziuchna

no tak racja,świetnie zrobili ten wątek.
To jego zaślepienie przekonuje.
He no właśnie apropo osaczonej
to była masakra!
prot gwałci protke
chyba jedyna taka telenowela
mimo to,jakos wytrwałam do końca osaczonej
ale ślub to beznadziejny mieli...
aha no to pewnie sie tez zbliżą przez to
nie moge sie doczekac;)

lovewatch

tak, ślub był okropny !! w domu?? już mogli zrobić w plenerze ;)) i ta sukienka, fryzura Diany mnie przerażała !!!!

sydziuchna

taki zrobiony bez rozmachu
ale co tam osaczona
mamy lepsze filmy
np LFDD <33

lovewatch

dokładnie :D:D

lovewatch

zgadza sie :D a David w tym serialu to prawdziwe ciacho :)) zauroczyl mnie ^^

dodi90

OO takkk!
słodki brunecik<3
phi xDD

dodi90

Mnie zauroczył w "Osaczonej" :P choć w LFDD ma bardziej wyrazistą postać :) Jego postać wie czego chce ....
Nie to co w "Osaczonej" :P był taki nijaki :D:D

sydziuchna

nie ogladalam regularnie Osaczonej ale w LFDD dopiero zauwazylam jaki jest przystojny :P a i bardzo dobrze go tam ubiereja :D

dodi90

dla mnie może chodzić bez ubrania:D Jest zajebiście przystojny!! :P

sydziuchna

A to jego pociągające, tajemnicze spojrzenie... Mrau! :D

sydziuchna

"dla mnie może chodzić bez ubrania:D Jest zajebiście przystojny!! :P" genialne zdanie z którym się zgadzam w 100, 200 i więcej procentach!!!:D

lovewatch

Telka super. a Zepada rewelacyjnie sie prezentuje. i akcja się toczy w miare szybko. Szkoda że emisja jest 13,30. Jeżeli ktoś potrzebuje odcinki to zapraszam na mojego chomika asiuleczek204:)

ocenił(a) serial na 7
asiula87

Ja chyba jako jedyna lubie zla Maripiz a nie lubie Lucii poki co:)

Mother_Earth

Lucia jest drewniana :) Maripaz ma charakter :)

nihooya

Maria Paz ma smieszny sposob mowienia ale Lucia tez mnie nie przekonuje-jest taka jakby zamydlona,aktorka ktora grala mlodsza Lucie byla ciekawsza no ale wiadomo musiala dorosnac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones