PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

Siedzę sobie dzisiaj u babci;) wymachuje pilotem i zatrzymałam się na kanale puls:)
Przyzwyczaiłam się, ze ta stacja emituję sporo seriali niemieckich. Jednak w tym przypadku
od razu poczułam, że to jakaś telenowelka sie kroi;p;p A potem zobaczyłam Zepedę,
Gabrielo Soto, "Marinę" i tego jeszcze co grał ojca tej blondyny z Rebelede i już wpadłam w
trans:) a telenowelka mmm już wciągła:) muzze nadrobic stracone odcinki. Zwłaszcza, że
protagoniści tacy piekni:D

Princesska0512

Sandrę Echevveria a nie Marinę,

nihooya

dlatego napisała " " nie widać?? bo akurat mi się skojarzyła z ta telenowela

Princesska0512

i piosenka zarąbista :D:D

sydziuchna

faktycznie dobra nuta:) już została przez mnie ściągnięta:) weekend bez takiej nuty mógłby być stracony!:)

użytkownik usunięty
Princesska0512

No, ja mam dwie wersje ;D Jedno solo Sandry <333 i w duecie z Marc'em Anthonym

a to zaraz musze poszukać:) jejku a tak na marginesie to skradła mi serce ta telcia;] chłonę każdy odc jak gabka;) miałam 14 odc w plecy i już je nadrobiłam.I duży plus za to że akcja szybko się toczy. A nie maglują przez 200 odc jakąś absurdalną sprawę.

użytkownik usunięty
Princesska0512

No. Tylko szkoda ,że nie zrobili jednak więcej odc. bo 100 szybko minie... Acorralada była świetnym serialem bo była oryginalna, ten też jest oryginalny więc to nie będzie kolejny nudny tasiemiec pokroju Nie igraj z Aniołem, co sprowadza nas do tego ,że 150 odcinków, ale dobrych odcinków ;D

Szczerze to dawno tak nie miałam, że z nie mogę doczekać się kolejnego dnia a z tym kolejnego odcinka:) Tak było kiedyś gdy miała z lat 13 albo 15. Przezywałam kazdy odcinek, płakałam i śmiałam na zamianę;] Dzisiaj choc mam 21 lat ta telenowela skradła moje serce. I jakoś tam szkoda, że jednak nie ma więcej odcinków:( Ale czy to byłoby dobre?? Bo na przykładzie: TDM mogłoby być fajne gdyby nie ilość odcinków... chociaż może nie bo tam bohaterzy są przesadzeni, a czasami są tak głupi że boli. Dla porównania: np dzisiaj Lucia mówi do Ivana: czy czasami nie chce się zemścić na niej i siostrze. No super laska mysli! I co nie może być fajna telenowelka:) A w TDA to juz sama nie wiem czy aktorzy sa głupi, czy scenarzysta czy z widza chcieli zrobić idiotę?! A wracając do Miłości i przeznaczenia. Babcia jest mega! Od razu wyczuję co prawda, a co fałsz. Relacje babci i Lucreci tez takie fajne jak na telenowele;) Ale jest coś czego nie rozumiem. Dlaczego Maria Paz wmawia koleżance, że "nowo" poznany Ivan to nie ten syn służącej? Tak dla ściemy?

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Mari Paz nie mówi prawdę koleżance moim zdaniem bo się wstydzi jest ona osobą której zależy tylko na pieniądzach i dobrym życiu a gdyby się wszyscy dowiedzieli ,że ona z nim była kiedyś i mieli dziecko to by się z niej śmiali. pozdrawiam :)

Mela0203

w sumie racja:)
A tak odbiegając. Wczoraj weszłam na yt posłuchałam muzyczki z czołowki i nie wiem co mnie podkusiło, ale obejrzałam już niektóre scenki z telenoweli. Na dwóch zamarłam.
UWAGA SPOILER
Ivan ulegnie Mari Paz i przespi się z nia:(
I na dodatek zaciagnie go przed ołtarz;/
Nie mogłam zasnąć. Serialnie. Gorzej niż jak byłam dzieckiem się przejęłam:D

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Rozumiem i nie ma się czego wstydzić :)
Ja raczej jestem osoba ,że od razu się nie wciągnie mnie telenowela ale ta zainteresowała mnie od początku też jestem uzależniona ,że nawet nagrywam odcinki i bardzo bym się cieszyła gdyby puszczali 2 odcinki jedna po drugiej to był by raj ha ha pozdrawiam :)
A ja wiem ,że Ivan I Lucia się pobiorą nie wiem czy powinnam pisać a Maria Paz umrze, Antolín i Carolina się pobiorą, były maż Mari Paz też kogoś znajdzie,ojciec Luci też umrze.
Ja też to wiem z youtube.

Mela0203

Normalnie przeszedł mnie dreszcz;/ Ch.olendrea tutaj naprawde się duzo dzieję. Raz dwa i nowy wateczek:D
Wiesz jak bylam mala to chlonęłam jak gabka telenowele;D i pojmowalam to wtedy na swoj sposob. Dośc zabawny zapewne. Ale dzisiaj jako już kobieta;] podchodzę z wiekszym luzem, ale to co się satało przy tej telci to maskara. Ja zaczelam ogladac od 15 odc. poprzednie nadrobilam bardzo szybko. Przy czym niektore obejrzalam po 2, 3 razy:D
A jak sadzisz jak jest z Lucia i Ivanem, a wlasciwie czy czuc chemię czy nie bardzo wychodzi aktorom?? Ja tam czegoś takiego nie zauważyłam. Ale na innych forach dziewczyny się skarżą;/

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Wiesz co jest ale bardziej zauroczenie później ich relacje się rozkręcą ale dużej chemii jak na razie nie nie ma.

Mela0203

a mi sie podoba;) Poza tym chyba wydaje mi się że Lucia jest trochę rozdarta.
W sumie nie wiem jakby to było gdyby znalazła się na miejscu Luci. Jest w 7 niebie ale chyba do końca nie wierzy,że jej nastoletnie marzenie się spełnia;] Jeszcze raz oglądam odc 13.Mmm;] a ja ujrzałam ten błysk w oku Luci na widok Ivana:D Ten błysk którego nikt nie zauważa;p Ale ona go kocha!

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Masz dużo racji :) Jeśli chodzi o chemie jak dla mnie Ivan jak na razie jest w niej zauroczony Lucią (łatwo się gniewa jak on mógł tak wybuchnąć na Lucie gdy powiedziała mu prawdę i gdy zapytała czy on chce chce ją wykorzystać mnie nie zdziwiło to pytanie.Dobrze ,że teraz ostatnio zmienił swoje postępowanie i przywalił byłemu Lucii ha ha ) która jest marzycielką a któż nie marzy z nas o prawdziwej miłości bo ona taką miłością darzy Ivana. Ciekawe co się stanie ,że on prześpi się z Mari Pas. A może ona mu coś dosypie i będzie myślał ,że on z nią spał a ona pochwali się siostrze. Nic nie wiadomo co będzie trzeba tylko oglądać :) Nie zapomnij ,że jutro o 16 leci godzinie ta telenowela :) pozdrawiam

Mela0203

Ivan to sam nie wie na czym stoi. Niby wrocil do miasteczka. Widać, że jest zainteresowany Mari Paz gdy ktos wspomina o niej. Np. nieco dziwnie zareagował na wiadomość o tym że wyszła za mąż. I niby tak szybko zakochał się w tej Luci... A to że przespał z tą zolzą to straszne!! Wiesz na filmiku na yt nie wyglądał na zamroczonego. A w spojlerach na jakim s forum czytałam że po prostu zwyczajnie jej uległ;/ Jeszcze gorzej!
Spoko ja tylko mogę oglądac na wrzucie telcie. Bo nie mam telewizora na studiach;p

Princesska0512

Mam prośbę czy może mi ktoś podać na jakiej stronie (w j.polskim) można zobaczyć wcześniejsze odcinki?
Bardzo dziękuję.

ocenił(a) serial na 8
scarlett 1973

Witaj Oto link gdzie można oglądać tą telenowele oczywiście po polsku http://www.dailymotion.com/anett123#videoId=xjy7f4
pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Mela0203

Witaj Oto link gdzie można sobie pobierać wysokiej jakości w AVI tą telenowele oczywiście po polsku http://keysee.mojeforum.net/viewforum.php?f=115 pozdrawiam :) ale trzeba się zarejestrować.

Zbuntowany_RBD

oooo dzieki kochaniutka:) bo mi na dailymotionie sie tnie;/

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

powiem ci że mi też czasami się tnie lepsze to niż nic :( Ja niestety innej strony nie znam pozdrawiam

Mela0203

a u mnie się tanie że nic nie idzie zobaczyć, ale kombinuje kochaniutka kombinuje na całego by obejrzeć;)

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

a może jakieś wtyczki ci brakuje do oglądania bo już sama nie wiem jak ci pomóc.

Mela0203

szukam sterowników itp. pomyśle o wtyczce. Dzieki za podpowiedz bo powiem Ci ze na wrzucie szlo pieknie. Ale moja radosc nie trwała długo, bo dziewczyna już nie dodaje nowych odcinkow;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones