PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606320}

Miłość i przeznaczenie

La fuerza del destino
7,6 486
ocen
7,6 10 1 486
Miłość i przeznaczenie
powrót do forum serialu Miłość i przeznaczenie

Drogie telenowelomaniaczki:)
za nami prawie 50 odc:) jak tam ogladacie dalej czy juz się poddałyście??:)
Mnie nadal wciaga ten klimat;] Nie ma duchów, dziwnie przemawiajacych zjaw i dłuuugich monologów do siebie! Bardziej taka obyczajówka i szybka kojarza fakty. To mi sie podoba. Jak w zyciu a nie dochodzenie prze 200 odcinków do czegos co jest tak oczywiste;) i Ivan to takie ciacho. i fajnie mu wychodzi na rola dobrego prota:) a końcówka 44 odcinka malinka. mrrr:D

Princesska0512

jeszcze zostało 49 odcinkow

Princesska0512

Ja nadal oglądam. Ostatnio rzadko wchodziłam na forum, ale na śledzenie ulubionej telci zawsze znajdzie się czas ;) Wogóle LFDD jest taka dość życiowa, logiczna no i duży plus za wartką akcję. Właściwie dawno nie oglądałam takiej produkcji... Muszę jeszcze wspomnieć o dialogach - zwłaszcza Carloty i Lucrecii są świetne :D

Strawberry_77

noo babeczki wymiatają:) tu sie kochaja zaraz nienawidzą:) ale życiowa jest:) normalna bez niepotrzebnych udziwnień;/ ale kurcze coraz blizej do SPOJLER tego jak Ivan przespi sie z Maripaz:(

Princesska0512

No, już się zaczyna psuć między Ivanem i Lucią, a było tak pięknie ;( Maripaz ostatnio przechodzi samą siebie, uhhh, jak ona działa mi na nerwy...

Strawberry_77

ja nie mogę się opanowac od wyzwisk gdy ta dziołcha znowu zacznie swoje gierki;/ albo ta szopka przed sędzią! ooo zgrozo. Ale nie da się ukryć, że ładnie umiała podejśc Carolinę. Z reszta za tą tez nie przepadam. Ale nie wiem czy niedługo równiez do tego grona nie dołączy Ivan!

Princesska0512

Po tym co zrobi pewnie obie stracimy do niego sympatię i będzie się musiał chłopak dłuuugo rehabilitować. Co do Maripaz - te jej szopki są bardzo przekonywujące ;/ W piątek to już wogóle przegięła, ale przyjdzie jej za wszystko zapłacić. Najbardziej szkoda w tym wszystkim Alexa, bo jego sytuacja rodzinna jest co najmniej dziwna.

Strawberry_77

Ta telenowela jest naprawdę konkretna. Widać gołym okiem, że życie to nie walka o bycie z ukochaną osobą. Bo jak to bywa w innych telciach na te pary spada dziwne grono beznadziejnych przeciwności losu. Owszem różnie to bywa, ale bez przesady. Życie to też dzieci, praca, problemy rodzinne i gospodarstwem.
A teraz cos o Maripaz! Jak ja jej nie lubie to po prostu obłęd! Piatkowego odcinka jeszcze nie oglądałam, ale już sobie mogę wyobrazić, że nie będzie do śmiechu! Szczerze to już nie mogę się doczekać jak będzie leżała na łóżku szpitalnym wiedząc, że wszyscy się od niej odsunęli.
Ivan... to już wolę Maxa z TDA który nawet nie chciała spac z Jimmeną a co dopiero się z nią przespać. Niedługo wyjdzie, że Ivana porusza seksualnie jedna jak i druga siostrzyczka! Albo w ogóle wszystko mu jedno.

Princesska0512

No tak, tu Max zachował się w porządku, jednak jako całokształt wolę Ivana. Chociaż to co zrobi... No i nie zapominajmy, że ma dziecko z tą zołzą, której zachowanie przekracza szczyty bezczelności i braku wstydu ;/ A swoją drogą uświadomiłaś mi, iż jesteśmy już po połowie telki. Ale może dobrze, że LFDD nie ma zbyt wielu odcinków, bo nie ma nic gorszego niż na siłę przedłużana tela.

Strawberry_77

zawrotna akcja! Bez zbytecznych przedłużaczy. Kojarzenie faktów pierwsza klasa. Bo oczywiscie w TDA Vicky nadal tkwi w tej swojej śmiesznej i durnej nieświadomości;/ wrr ja to i lubiłam takie telenowele ale jak miałam lat 13.
Max to ciepła kluseczka w TDA za to w Zakletej milosci był w końcu prawdziwym facetem.
Ale wracając do wybryku Ivana...To w ogóle dowiedziałam się o tym przypadkiem. Miałam nie oglądac spojlerów i nic nie czytać zależalo mi na tej telci:) ale któregoś dnia wgooglowałam "Ivan i Lucia" i wyskoczyły filmiki. Wcisnęłam jaki bądź, zaczęłam oglądać kopara w doł;/ szybko skojarzyłam o co kaman. Musiałam poczytać czy był świadomy podczas swojego czynu;] i tak wyszło że jednej nocy dowiedziałam się wszystkiego;/ i prawie cały miesiąc dochodziłam do siebie;D nawet śmierć Maripaz mnie nie poruszyła tak jak występek Ivana;/

użytkownik usunięty
Princesska0512

Zaczęłam oglądać obie telenowele. Mimo mojej miłości do Wiliama i Maite tak mnie to denerwowało ,że przestałam oglądać przy 49 odc :D Ale Miłość i Przeznaczenie, ah to jest to, Pustynna Miłość też całkiem mogła być. Nie takie tasiemce o mówieniu jak to się bardzo kochają i robienie problemów z niczego... Też obiecałam sobie nie oglądać przy MP spoilerów, ale to było silniejsze ode mnie hihi :D

Ojj telenowelka jak sie patrzy:) i usilnie zblizamy sie do konca... a tyle jeszcze ciekawych wątków przed nami:)i tutaj z kolei można podziwiać jak oni to wszystko pomieścili:D

użytkownik usunięty
Princesska0512

Dziwne ,że jak jest świetna telenowela - Miłość i przeznaczenie, której można spokojnie obejrzeć 150 odc :D ma tylko 100 a Triumf miłości, który ma chyba 170 czy coś to wymiękłam w 1/3 hihi. Na dzień dzisiejszy telenowela, która miała mnóstwo odcinków i mi się nie znudziła to Osaczona. Nawet ciekawie i dość często tam ludzie umierali :D

ocenił(a) serial na 8

Witajcie oglądał ktoś dzisiejszy odcinek Lucia zemdlała czyżby była w ciąży z Ivanem ? a on jest w Nowy Yorku z ta małpą Mari Paz ha ha. Dobrze on ją potraktował tam na miejscu przecież ożenił się z nią ze względu na syna a nie żeby z nią dzielić łoże. Żal mi trochę pracowników ojca Ivan jak ta żmija zacznie tam rządzić będą mieli z nią kłopoty.

Mela0203

SPOJLER
Tak Lucia jest w ciązy. Niestety z Saulem. Dzidziuś jest owocem gwałtu;/ A Ivan niestety niedługo wytrzyma... bo prześpi się z Maripaz! Żałosne

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Jeśli chodzi o gwałt to można się domyśleć oglądając serial ale ze Saul to zrobi to nie wiedziałam. A Ivan niestety już przespał się w dzisiejszym odcinku z tą żmiją :(

Mela0203

Nie żartuj! Kurcze niech najszybciej wskoczą te odcinki na nata bo cały czas jest w plecy;/
Czyli już?? Obyło się bez żadnych środków odurzających. Od tak po prostu miał chcice tak??
Czy Lucia czy Maripaz co tam przecież płynie we nich ta sama krew! Debil!

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Jak dla mnie telka super jedynie co mnie wnerwia to to że od początku wiadomo że Ivan na koniec będzie z Lucy;P a jeśli chodzi o babeczki to zdecydowanie najbardziej sexi jest Judith taki słodzio cukiereczek mmmm.mmm;D ten Camilo jest głupi że jej nie chce;)

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Odbyło się bez żadnych środków odurzających tylko Maripaz się rozebrała i zaczeka go uwodzić zaczęła go namiętnie całować a potem jak uprawiali sex to Ivan wyobrażał sobie, ze kocha się z Lucią. W dzisiejszym odcinków powiedział jej o tym i ,że to nie może się potworzyć a ojcu, że ją nienawidzi. A on zaś napakował o nocy z Maripaz babci od Luci i ta się wkurzyła i wyszło na tym, że Lucia ożeni się z przyjacielem Ivana ale tylko ślub cywilny.

Mela0203

Tak to wiedziałam ze się chajtna...ale Lucia nie będzie chciała wypelnic "małżeńskiego obowiązku" . Ta się umie powstrzymać, ale Ivan to dupek. I co wcale nie jest w porządku wobec Luci. Było sobie lepiej pójść na dziwki!

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Pamiętaj, że kobiety myślą sercem a faceci wiadomo czym nie będę pisać by nie obrażać brzydka płeć. Wiec się nie dziw :( a prostytutka była by lepsza niż Marizpaz wątpię bo ona swoim zachwianiem się tak właśnie zachowuje puszcza się z kim popadnie i na pewno od koleżanki mężem tez pójdzie do łózka.

Mela0203

No dokładnie Mela0203 dobrze napisała. Dla kobiet seks jest nierozerwalnie związany z miłością, żadna (chyba) kobieta nie pójdzie do łóżka z facetem do którego nic nie czuje. A u facetów jest odwrotnie, oni nie muszą być zakochani, wystarczy że laska ich kręci fizycznie i tyle. U facetów popęd jest większy niż u nas, oni po prostu nie mogą długo wytrzymać bez seksu i jeśli nie są akurat w związku to szukają przygód. Kobiety jak nie są w związku to nie robią tego tylko dlatego, że mają okazję, my możemy wytrzymać. Chyba dlatego że nie jesteśmy w stanie pożądać mężczyzny, którego nie kochamy. Natomiast faceci zostali po prostu inaczej skonstruowani niż my, oni muszą, naprawdę nie mogą nad tym zapanować. A Maripaz jeszcze się rozebrała... Nie uległby chyba tylko ten facet który jest w stałym związku z inną... Ktoś tu słusznie napisał, że ta telenowela jest jak obyczajówka bardzie. No właśnie, jest taka bardziej ŻYCIOWA, bliższa prawdziwemu życiu niż np. Osaczona czy Nie igraj z aniołem. i Ivan jak zwykły facet niestety uległ lecz proszę nie oceniajcie go tak surowo. Poza tym przecież tego żałuje....

użytkownik usunięty
ter_filmweb

Ale właśnie o to chodzi ! Żałuje, co z tego. Niech myśli głową a nie ch... nie ważne :D Ale cóż tak już jest. Kobiety idealne, mężczyźni no.. to mężczyźni. Jak to mawia moja nauczycielka polskiego "Faceci się nie zakochują, im się dziewczyny podobają" :D

ter_filmweb

nie wiem jakieś głupie myślenie. Facet kieruje się inną częścią ciała więc go usprawiedliwiajmy, kobieta to ta która jest bardziej uczuciowa więc kontakt płciowy z mężczyzną wchodzi tylko w grę gdy kocha!!!! Bzdura, bzdura. Mam chłopaka. Niech los pokrzyżowałby nam plany jak serialowym bohaterom. Mój ukochany żeni się z moja siostrą. A jemu wszystko jedno czy sypia z jedną czy drugą! No sorry ja mam jeszcze te kilka odc przed oczami. Gdy Ivan płacze, mówi Luci jak ja bardzo kocha. I jeszcze ta ostatnia wspólna noc. Z resztą po powrocie do Alamos tez prawie poszedł z Maripaz na całość. Musi go bardzo kręcić ta laska...
do ostatniego odc: nie mógł po prostu rzucić w nią ubraniami i powiedzieć Maripaz weź się ubierz. Chyba ze sypianie z wrogiem jest fajne:)

Princesska0512

Jesteś oburzona zachowaniem Ivana a jak wytłumaczysz zachowanie Lucii?
Ona także zarzekała się ,że kocha Ivana a jednak poszła do łóżka z Camilo przy czym była całkowicie trzeźwa a Ivan jednak był pod wpływem alkoholu a wiadomo iz nawet nie wielka ilość wpływa na zachowanie człowieka.Nie mówiąc już o innych argumentach przemawiajacych na korzyść Ivana.

kwiatuszek446

a co z watkiem camila bedzie

kwiatuszek446

Bład rzeczowy się wdał;/ Przepraszam za niego!
Ta idiotka faktycznie przespi się z Camilo;/ a Camiloo mnie drażni! Oboje nie umieli zawalczyć o miłość. Dla tego ważniejszy syn, a tamta zawsze woli usunąć się w cień;/

Princesska0512

Spokojnie przecież nic się nie stało ;)
Nie tylko ty popełniłaś błąd bo Mela także pisząc, iz Ivan nie był po żadnych środkach ;) Ja także nie przepadam za postacia Camilo o wiele bardziej lubie jego brata ..A mozesz mi przyblizyc systuacje w jakiej Lucia i Ivan dowiedzą sie że to dziecko Saula?Od razu wiedziałam że to on zgwałcił Lucie a także podejrzewałam że to jego dziecko ponieważ watek z gwałtem zbyt szybko sie skończył.Zastanawiam sie jak Lucia mogła nie zauważyć ,iż brakuje jej bielizy ..

kwiatuszek446

A bo aż mi głupio;/ myślałam że taka cnotka-wiernotka z tej Luci:D a tutaj prosze jakie kwiatki. Podsunąć im kogokolwiek i od razu korzystają z okazji. A o tym jak Ivan dowie sie ze to nie jego dziecko nic nie wiem. Tyle ze sama zainteresowana nie wiedziała ze to dziecko z gwałtu. Dopiero pozniej przy jakichs testach DNA wyjdzie cala prawda, ale w jakich okolicznościach będzie potrzebne to badanie o nie wiem... A co do bielizny:D moze Lucia lubi czasami sobie pochodzic bez. Stad moze nie wydało jej się w tym nic dziwnego:D

Princesska0512

Racja Lucia zachowała się skandalicznie a przecież Camilo wiedział od poczatku na co sie pisze dlatego mogła go poprosić o więcej czasu bądz znaleźć jakaś wymówke.Myślałam że już oglądałaś dalsze odcinki no cóż bede musiała troche poczekać ;) Wolałabym aby ten wątek z gwałtem zrobili klasycznie :Lucia razem z babcia probują się dowiedzieć co sie stało i martwią się czy dziecko jest Ivana czy osoby która ją skrzywdziła albo chociaż żeby babcia dochodziła prawdy nie mówiąc nic Lucii poniewaz to zdarzenie jak dla mnie było absurdalne.Bardzo możliwe w sumie to mogłoby tłumaczyć jej ignorancje ;)

kwiatuszek446

Ale ona tak od razu nie oddała się Camilo. z tego co kiedyś czytałam to upłynęło ok 2 miesiecy. A co do sprawy gwałtu. W sumie to delikatna sprawa. Mozliwe ze babunia z gory założyła ze wnuczka poszła trochę w tango i może się z kims tam przespała. No nie wiem czy ja tak chętnie bym się spowiadała babci co i z kim robiłam... tylko zastanawiające jest to czemu Lucia nie przestraszyła się braku bielizny;/

Princesska0512

Być może ale to nie zmienia faktu że kobiety potrzebują dużo więcej czasu niż męźczyźni a widząc jej smutną mine jestem pewna, że nie była na to gotowa. Na początku tak myslała ale wszystkie jej wątpliwości rozwiał telefon do koleżanki Lucii, więc to powinno dać jej do myślenia.
Tego chyba się juz nie dowiemy ale co tam telenowela bez absurdów to nie telenowela ;)

ocenił(a) serial na 8
kwiatuszek446

Tak wiem Ivan trochę coś wypił teraz tak oglądałam bo nagrywam odcinki musiałam przeoczyć scenę. Ale on trochę wypił więc wątpię ze ten alkohol tak podziałał na niego. Princesska0512 lepiej się nie przejmować bo po co trzeba z dystansem podejść do tej telenoweli bo to tylko telenowela a to są tylko aktorzy co graja swoje role. Są takie filmy co nie udaje się tego zrobić chociaż wiadomo,że to film to i tak się płacze. Tak więc głowa do góry pozdrawiam. :)

Mela0203

luzik:D ja tylko czasami zbyt emocjonująco podchodze do telenowel. I że tak ujme to już tradycja, że coś albo kogoś nie mogę przetrawić a potem to mi już zwisa:D Jimena strasznie mnie irytowała w TDA a potem chyba ją nawet polubiłam;) więc wszytsko się może zdarzyć:D choć ja i tak najbardziej lubię romzmowy Carloty i Lucreci:D Lucrecia to w ogóle fajna postać:) ni to złe nie to do końca dobre:D Carlota doskonale wie kiedy córcia płacze na zawołanie;) bardzo ją lubię:)

Mela0203

Tak jak już pisałam nawet niewielka ilość powoduje zaćmienie umysłu a my tak naprawde nie wiemy ile wypił Ivan.Ale sądze ,że najbardziej podziałało na niego gołe ciało Maripaz ;)
Jimena jest jedna z moich ulubionych postaci Dominika doskonale sprawdza sie w roli szalonej osoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones