PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402889}

Miłość jak tequila

Destilando amor
7,4 234
oceny
7,4 10 1 234
Miłość jak tequila
powrót do forum serialu Miłość jak tequila

choć obejrzałam dopiero kilka odcinków to bardzo mi sie spodobal tym bardziej ze głowni bohaterowie nie kojarza mi sie z innymi telenowelami czego po prostu nie znosze tak miałam z christianem meierem którego oglądałam w la tormenta a zaraz po zakonczeniu emisji dali nastepny serial z jego udziałem zorro la espada....

jude119

Witam ja tez ogladalam pare odcinkow i bardzo mi sie podoba ten serial,ale niestety teraz juz niemam jak go ogladac bo niemam cyfry+ moze wiesz gdzie znajde,zeby go sciagnac,ale tak,zeby bylo przetlumaczenie? Ja nie moge sama znalezc ;-( jakbys znalazla to poprosilabym cie o przekazanie strony.

Z góry dziekuje pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
jude119

no coż ja na szczescie moge ogladac w tv:))a jesli chodzi o odcinki to moge podac link ale tylko w orginalnej wersji a jesli chodzi o odcinki pl to jest takie forum ale bardzo ciezko jest sie na nie dostac,sama nie mam dostepu ale jak znajde inne to dam znac

jude119

Idzie na zone romantica dzisiaj 1 odcinek . Nie oglądałam tego więc bd miała okazje;d

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

nom kurcze a ja juz nie mam Romantici :( ale caly serial obejrzałam chociaz z przyjemnoscią obejrzałabym jeszcze ze 100 razy hahah

jude119

Ja na szczęście mam i oglądam codziennie po 2 odcinki ; D .

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

tez mam nagrany ;p ale nie cały nie mam kilku odcinków początkowych

jude119

No już w ostatni weekend na zone romantica leciał 171 odcinek - ostatni, a ja tak polubiłam tą telenowelę że teraz co dziennie z siostrą na necie to oglądamy. xD

ocenił(a) serial na 10
Carolinexddd

tez kocham Destilando Amor najlepsza tela jak dla mnie ;)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones