PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556417}
6,7 982
oceny
6,7 10 1 982
Miłość w wielkim mieście
powrót do forum serialu Miłość w wielkim mieście

Bardzo fajny film.

ocenił(a) serial na 8

Film bardzo przyjemny, nie widziałem jeszcze serialu w tym stylu, zobaczymy jak następne odcinki, ale pilot był naprawdę fajny, typowa komedia romantyczna w nietypowej formie :p

ocenił(a) serial na 3
KasekG

Jak dla mnie bardzo slabo. Nie do konca zabawny, nie do konca inteligentny. Mnie nie zachecil do obejrzenia 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 10
KasekG

mi się też bardzo podobał :) taki lekki i przyjemny :)) ja sie uśmiałam ;P podobał mi się motyw z 'historią' jakże prawdziwy hehe, i z wibratorem ;P oraz ze sztywniejący językiem haha, to było zabawne ^^ a poza tym 2 teksty utkwiły mi w pamięci:
- "wszędzie zastępują nas maszyny" kto oglądał wie o co chodzi
i drugi:
- mam już nowa pracę, - być lepszy niż maserati ;) (nie wiem jak ten wibrator się nazywał :P)
z niecierpliwością czekam na 2gi odcinek :))

ocenił(a) serial na 6
KasekG

pierwszy odcinek bardzo fajny. drugi trochę słabszy, ale też dobry. trochę nudzi mnie wątek z tym gościem i jego żoną, ale reszta mis ei podoba.

KasekG

mnie też nie zachwycił pilot ale zmusiłam się do obejżenia następnego odcinka i jestem zadowolona. Czekam na rozwój wydarzeń :D

ami_angel

Mnie się bardziej podobał pierwotny pomysł na serial czyli inna obsada i nie było wątku z ciążą. Ale skoro tutaj tak go zachwalacie to z ciekawości rzucę okiem jak sobie ostatecznie poradzili.

KasekG

KasekG to nie jest film tylko serial, naucz się rozróżniać lub czytaj ze zrozumieniem... ^^

ocenił(a) serial na 8
jarek887

Chyba sobie żartujesz... Serial to typ filmu jak chcesz już być tak dociekliwy, a po drugie filmweb, jak sama nazwa wskazuje to strona o filmach, więc biorąc pod uwagę, że Love Bites ma tutaj swoją podstronę można wywnioskować, że mimo wszystko jest to film. Nie wiem co ma do tego czytanie ze zrozumieniem. Wesołego Bożego Ciała i Dnia Ojca.

ocenił(a) serial na 9
KasekG

Świetny serial, super się bawiłem (obejrzałem wczoraj 4ep), mnóstwo znajomych twarzy z innych seriali :)
Na prawdę fajna produkcja, szkoda że już od startu skazana na cancela po 1sez

ocenił(a) serial na 7
KasekG

mi też się serial całkiem podoba, może nie najwyższych lotów ale ogólnie fanką tego typu seriali nie jestem. Myślę jednak, że jak na komediowy daje radę fajne, że w każdym odcinku inne wątki są. jak to skazany ba cancela? Ale szkoda

ocenił(a) serial na 10
Lynguistics

no szkoda :/ mi sie też bardzo podoba, lekki przyjemny - i sąsceny, które bawia :) np. w 4 ODC. jak się zjarali ehhe, i pojechali na chrzciny, fajna scenka sytuacyjna :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones