A teraz jak dzieciaki oglądają te wszystkie pierdoły na CN, DisneyXD itp, to aż żal mi się robi. Nie dość że są pełne przemocy, to robią im wodę z mózgu. A potem wszyscy się dziwią że dzisiejsze dzieci są jakie są...
Miś Uszatek to według mnie dobry przykład animacji dla najmłodszych, a nie to co teraz.
Wychowana na uszatku chętnie włączam bajkę mojej corce. Po latach uderza to jak w czasach gdy nie było niczego można było zrobić fajną bajkę. Np kto w dzisiejszych czasach ubierałby misia w robiony na szydełku szalik i czapkę? Szarobury strójh wygląda dość biednia, ale budzi uśmiech i zachwyt nad ludzką pomysłowością...
więcej