PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94331}

Miasteczko South Park

South Park
7,9 79 072
oceny
7,9 10 1 79072
7,8 15
ocen krytyków
Miasteczko South Park
powrót do forum serialu Miasteczko South Park

O matko, co tp byl za odcinek xD Cala fraza promujaca sezon "Cancel Southpark" nabiera nowego znaczenia :D

Tak dobrej premiery nowego sezonu dawno nie bylo. Juz pierwsze minuty polozyly mnie na lopatki, a jak zobaczylem Buttersa z karabinem maszynowym i Cartmana przebranego za Jessice Jones. to az musialem zapauzowac xD

Odcinek nalezal jednak do postaci za ktora w ostatnich sezonach nieszczegolnie przepadam (Randy). Jak dla mnie, ostatnio jest go zdecydowanie za duzo. Jednak przyznaje, ze w tym odcinku byl NAPRAWDE Dobry. Scena w ktorej spiewa podczas strzelaniny to chyba top 10 najbardziej randomowych momentow w historii South Parku.

Podobal mi sie kompletny brak reakcji ze strony ludzi na kolejne strzelaniny - z tego co czytam w komentarzach na Reddicie, w USA coraz czesciej zaczyna to tak wygladac... troche straszne :P No i wreszcie tworcy postawili na naprawde solidny, bardzo kontrowersyjny komentarz do ostatnich wydarzen, To dobrze,bo sezon 21 byl wyjatkowo mialki pod tym wzgledem.

I nic nie zapowiada, zeby ten sezon mial byc znowu serializowany. Osobiscie nic nie mam przeciwko lekkiej ciaglosci, tak jak w 18 czy 21 sezonie, ale moze dzieki temu udalo sie teraz uchwycic ducha tego starego, dobrego South Parku

Nie przedluzajac - odcinek dostaje 10 i licze ze reszta sezonu utrzyma dobra forme. Oczekiwania bede miec wysokie :D

użytkownik usunięty
Rexus88

Tez mu daje 10/10. Sezon 21 sie tak nudno ciĄgnął, ten sie zapowiada o wiele lepszy. Tylko pytanie - co z prezydentem?

ocenił(a) serial na 8
Rexus88

Stary, dobry South Park wraca, potwierdzam :)

Rexus88

10/10 Dawno się tak nie uśmiałem na South parku :D
haha niesamowite niektóre sceny :D

ocenił(a) serial na 9
Rexus88

Pierwszy odcinek bdb, ale już drugi słabszy - plusik za to, że twórcy oglądali chyba Kler ;-)
Odcinek trzeci najsłabszy, Mr. Hankey? Memory lane? Member? Fuj

ocenił(a) serial na 10
MarcelKowal

Są gdzieś dostępne napisy, do nowego sezonu ?

ocenił(a) serial na 9
kiepson

Nie mam pojęcia, ja po ang. oglądam, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones