PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

2x05

ocenił(a) serial na 7

Wiem że będzie za parę dni ale i tak wrzucam zwiastun :0

https://www.youtube.com/watch?v=MAQUUjWP2R8

ocenił(a) serial na 5
ankess

Więc młody jest gejem jak ktoś tam w innym wątku już się domyślił. Wątek z tą prokreacją dość ciekawy, dzieciaki są traktowane prawie jak te Abby, zwierzątka do rozmnażania.
Mam nadzieję, że Terese spalą albo zjedzą bo nie mogę tego drewniaka oglądać od początku 1 sezonu.
Abby szybko się rozwijają, zobaczyły ogień z miotaczy i same nauczyły się rozpalać swój. Samica spoko tylko czemu jest ubrana, a samce gołe, no bez jaj że cycki stworka to za dużo do pokazania. Zapowiada się na jakąś przywódczynię stada.
Czekam także na rozwój relacji doktorka z tą głównodowodzącą małolatą bo Jason nie daje rady i może właśnie Yedlin z tą młodą (nie pamiętam jak tam ma) przejmie władze i zaczną się zmiany w miasteczku.

Voltrex

Niestety drugi sezon zdecydowanie slabszy od pierwszego.. :-(

ocenił(a) serial na 6
ankess

Jej, odcinek przegadany, nudny, i te główne postacie sa takie nieciekawe....ale ciągle czekam .....że może coś sie ruszy ;p

ocenił(a) serial na 7
mitsui

Ja jestem ciekawa tej żeńskiej Abby którą złapali ;) Nie wygląda na niebezpiecznego potwora , a coś mi świta że rozumie więcej niż nam się zdaje

ocenił(a) serial na 6
ankess

...jooo..już w tym odcinku czekałam tylko aż ta źeńska Abba coś powie do tamtej blondyny co ją "bada"....było by to zabawne, pewnie by jej kopara opadła :P

ocenił(a) serial na 7
mitsui

A wiesz że też na to czekałam ?? :D Myślę że oprócz tych dzikich Abb mieszkają gdzieś na świecie właśnie takie bardziej ewoluowane :))
Tak jak przypuszczałam że ten chłopak jest gejem :P Ciekawe co z nim zrobią ...
A ta żonka doktorka też niezła . Ciekawa jestem czemu ją przydzielili do salonu fryzjerskiego skoro stworzyła to miasto ... Przecież mogłaby być dalej architektem i mieć tam jakieś przywileje bo była jedną z pierwszych

ocenił(a) serial na 6
ankess

trochę mnie to śmieszy...przecież nie wiadomo czy on jest gejem...hmm??? przecież to nastolatek...w takim wieku dzieci jeszcze eksperymentują, a po drugie to , że nie był zainteresowany do tej pory swoimi dwiema wybrankami może np. oznaczać, że po prostu jeszcze nie dorósł do tych spraw.....chociaż tak sobie myślę, że na potrzeby serialu bardzo możliwe, że mogli by go uczynić homoseksualnym....

ocenił(a) serial na 8
mitsui

Na pewno jest homoseksualny. Akurat w tym serialu w sumie poruszenie tego tematu nie jest złe. Wiem, że ostatnio w każdym serialu (nawet o trupach) muszą wsadzić taki wątek, natomiast tutaj jest to ciekawe. Bo jakby nie było miasto liczy dużo ludzi, więc zawsze taka osoba może się znaleźć. I teraz jakby zmuszanie chłopaka o skłonnościach homoseksualnych do obowiązkowego aktu seksualnego z dziewczyną jest straszne...Rozumiem, że jeszcze nikt o tym nie wie ale pewnie sprawa wyjdzie na jaw i jestem ciekaw jak zareagują. Każdy musi dostosować się do ich zasad no ale właśnie.... tak jak w tym przypadku, nie wszystko da się objąć zasadami i warto czasem dla kogoś zrobić odstępstwo.

Wydaje mi się, że w akcję może wkroczyć Rebecca. Jego siostrę chcę ochronić, więc może siostra powie jej o swoim bracie. Raczej nie przypuszczam by zmusiliby go do seksu z dziewczyną bo to by było już jak jakiś akt gwałtu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones