PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

3 sezon?

ocenił(a) serial na 10

Wiadomo coś na temat 3 sezonu? :)

ocenił(a) serial na 7
TDXA

na co ci 3 sezon jak 2 był strasznie kulawy

waga55

Bo chociazby 2 sezon nie dal odpowiedzi na podstawowe kwestie....

waga55

Sama jesteś kulawa. ;)

ocenił(a) serial na 7
martinos1985

Cóz..lepiej być kulawym niż bezmózgiem :P

waga55

Wiesz... ja bym z takimi inwektywami nie wyjeżdzał, skoro samemu bym jednego zdania poprawnie nie umiał napisać. ;) RIP interpunkcja. :D

ocenił(a) serial na 7
martinos1985

Wiesz..do baranów trzeba stosować prostą taktykę, żeby zrozumieli a uczyć mnie interpunkcji nie będziesz, bo skończyłem 2 fakultety jakiś czas temu. Kiedy ja pracowałem to ciebie jeszcze w planach nie było a potem być może po pijaku strzelili takie coś jak większość bez mózgów netowych obecnych czasów. Internet trafił pod strzechę i mamy oborę w sieci od jakiegoś czasu co widać na każdym kroku fora czy komentarze pod artykułami. Debil na debilu. Adieu

waga55

No widzisz, 2 fakultety nawet Ci nie pomagaja. ;) P.S. "Bezmózgów", nie "bez mózgów". No i naucz się w końcu co to wielokropek (nie wspominająć już o reszcie). ;) Over'n out, bo już nie będę Cię pogrążał. :D

ocenił(a) serial na 10
waga55

Czemu Twoim zdaniem drugi sezon był strasznie kulawy?

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
White_T

Bo był nudny. Niewiele się działo nowego. Stare zwyczaje. Trochę wyjaśnili sytuację jak doszło do powstania miasteczka id. Ale ogólnie mało trzymał w napięciu. Jak dla mnie był nudny.

TDXA

Czytałem wywiad z twórcami i... można być dobrej myśli. :)

ocenił(a) serial na 7
martinos1985

Na 3 sez się skonczy. Nie wiadomo czy pełnym.

ocenił(a) serial na 8
TDXA

3 listopada 2017 roku, stacja FOX ogłosiła zakończenie produkcji serialu po dwóch sezonach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones