PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,1 12 147
ocen
7,1 10 1 12147
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Fox zamówiła 2 sezon! Ciekawy jestem jak to dalej pociągną ?!

ocenił(a) serial na 10
John__88

Ostatnio myslalem o tym i chyba ten Ben Burke bedzie chcial obalic ta nowa wladze nowego pokolenia i przejac to czy cos ;p

MrDeniosPL

Ja mam nadzieję tylko że zobaczymy starą obsadę, bo Ethan, Kate i Pam(A zwłaszcza Ona, Najlepsza postać serialu!!!) to był filar tego serialu i liczę na to że chociaż ta 3-ka w jakiś niewytłumaczalny sposób powróci. Choć z Ethan'em może być ciężko patrząc na ostatni odcinek. Szkoda że nie zostawili tak otwartego zakończenia jak w książce, bo było by chyba więcej możliwości pociągnąć dalej fabułę z książkowym zakończeniem.

ocenił(a) serial na 8
John__88

Jeśli powróci stara obsada przewiduję że było drugie awaryjne centrum dowodzenia do którego zbiegła część dorosłych.

użytkownik usunięty
John__88

Pewnie najpierw pokażą, co się działo, gdy Ben był w śpiące, więc stara obsada się pojawi. W sumie fajnie, że zdecydowali się to kontynuować.

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie, też uważam, że pokażą coś w stylu retrospekcji.

Może pokażą jak żyła w tym miasteczku grupa A, bo ta obecna to była B.

ocenił(a) serial na 7
John__88

A ja uważam, że dużo ciekawiej by było, gdyby się skupili i rozwinęli wątek po zakończeniu 3 tomu książki, gdzie Etham budzi się po 70000 lat. To byłoby zdecydowanie bardziej interesujące

ocenił(a) serial na 10
lukasz_vel_grochu

zgadzam sie jednak on zginal, wiec chyba go nie ozywia aczkolwiek po 70000 lat z pewnoscia ci nasi "kuzyni" moze staliby sie bardziej zaawansowani albo choc troche zblizyli sie do nas

ocenił(a) serial na 10
Seblo7

lub moglibysmy ujrzec jak urosla nowa ludzka cywilizacja " dzieciaki w bunkrze"

ocenił(a) serial na 7
John__88

Mimo,iż serial mi się podobał to uważam,że drugi sezon jest niepotrzebny. W pierwszym mieliśmy jakąś tajemnicę,co prawda do 5 odcinka,ale było to wszystko ciekawe,każdy się zastanawiał jak to się skończy.A co mogą pokazać w drugim sezonie?Tylko to jak wkurzające małolaty wybiły resztkę ocalałych i zaczęli rządzić miasteczkiem,do tego pewnie kolejny bunt pokrzywdzonych.

ocenił(a) serial na 5
gjapmg1

No dokładnie. Do 5 odcinka było ciekawie i intrygująco. Ale później zaczął się robić pomału Walking Dead, z tymi ucieczkami, polowaniami itp. Ale finał sezonu fatalny !!!! Jak młodzi mają dać radę rządzić całym miastem ? Przecież to jest nieporozumienie. Ten cwaniaczek Jason powinien zginąć na posterunku wraz z kumplami gdy była ku temu okazja. Jak w II sezonie będzie przewrót, a zapewne tak będzie to nie oglądam. Będzie kolejny Walking Dead - walka o przywództwo itp. itd. Szkoda, bo ksiązka jest podobno inna niż serial. No i ci młodzi...... Zakończenie 1/10

ocenił(a) serial na 7
Mauna_Kea

Młodzi byli "szkoleni" do tego by rządzić tym miastem. Zapewne z ciekawości obejrzę drugi sezon,pytanie tylko czy cały...pewnie jeszcze się okaże,że komuś się udało jednak po za Wayward przeżyć...

ocenił(a) serial na 5
gjapmg1

Pewnie Ben będzie chciał obalić istniejące już rządy, odzyskać ukochaną, odmrozić pozostałych itp. itd.

ocenił(a) serial na 5
Mauna_Kea

Zgadzam się, był świetny dopóki nie została ujawniona "prawda". Potem w kółko potwory, które niby były ewolucją homo sapiens - śmiechu warte. Zmarnowany potencjał, mogli wymyślić inny powód, przez który miasteczko musi być oddzielone od świata.

ocenił(a) serial na 7
gjapmg1

A cóż innego. Serial do 3 odcinka był tak pokręcony i nie jasny, że już miałem go zarzucić. Ujawnienie tajemnicy nastąpiło zbyt wcześnie, ponadto motyw zamkniętego miasteczka i walki o władzę, gdzie dookoła szaleją "potwory" do znudzenia przypomina motyw z The Walking Dead. Finał jest tak do bani, że aż strach oglądać next sezon. Mogliby chociaż zakończyć to nieprzytomnym Benem.

ocenił(a) serial na 9
John__88

Wie ktoś kiedy w Polsce będzie premiera 2 sezonu ?

Mr_Tabaca

W sierpniu.

ocenił(a) serial na 9
htttde

2.odcinki kolejnego sezonu są już do pobrania w internecie ;)

ocenił(a) serial na 6
Mr_Tabaca

Zastanawiam się tylko po co ten drugi sezon skoro w zasadzie pierwszy sezon zamknął całą trylogię książkową... jak dla mnie to trochę a raczej bardzo bez sensu.

ocenił(a) serial na 6
marcov1984

Ja nie czytałam książki i bardzo się cieszę, że jest drugi sezon :)
Trzeba teraz podejść do serialu jako już czegoś oddzielnego niż książka - chyba ma prawo tak być nie sądzisz? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones