PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Fabuła oderwana od rzeczywistości. Hibernacja 2000 lat. Umarliby a nie przeżyli. Który komputer wytrzymałby tyle czasu na chodzie. Żadna maszyna by tego nie wytrzymała. I skąd mają wszystkie rzeczy? Musieliby mieć farmy i fabryki a to nie możliwe. A jeszcze powiedzcie że może zwierzęta też hibernowali.
A ten genialny doktorek zamiast szukać ochotników to porywał ludzi i usypiał a potem się dziwił że się buntują lub załamują psychicznie.
Otwieram więc dyskusję na tym temat co o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
TvPiesio

Sądze że nie było się co spodziewać niewiadomo jak bardzo logicznych wątków bo film zawsze zostanie filmem, a jeżeli miałobyć tajemniczo i powoli wsazystko miałobyć wytłumaczone to nie można byo tego przedstawić jako jaskiniowców bez prądu i z surowym mięsem w żołądku :) Moim zdaniem film nie był jakoś cudownie ułozony z logicznych watków ale mi sie i tak podobał :3 Fajny pomysł tylko mogli sie bardziej postarać aby wyjasnić niektóre rzeczy

clara_alonso_

Claro, ale sądzisz o tym co napisałem. W wielu filmach fantastycznych wszystko ma jakieś ręce i nogi a tu nie. Nawet weż my kwestię paliwa. Potrzebne są pola roponośne i rafineria a tu masz dosłownie g...
Dla mnie film sprowadza się do wątku stukniętego doktorka który uważa się za zbawiciela rodzaju ludzkiego czy ktoś chce tego czy nie. Lepszy był serial Lost. Oglądałem ich zapartym tchem, choć zagadka goniła zagadkę i ten finał. Łezkę uroniłem, gdyż przypomnieli najlepsze chwile jakie spędzili bohaterowie na wyspie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones