PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Skąd mają jedzenie skoro nic nie uprawiają? Co konserwy i warzywa też zahibernowali a co ze sprzętem elektronicznym? Samochodami? Po 2 tysiącach lat to byłby złom rozpadający się

ocenił(a) serial na 6
Beny12345

Naucz sie ogladac filmy SF

ocenił(a) serial na 5
Beny12345

Racja człowiek nie potrafi wytworzyć rzeczy, które bez konserwacji przetrwały by 2 tyś lat.
Sceny ze zniszczonymi wieżowcami czy mostem Golden Gate są śmieszne, a wręcz idiotyczne. Po takim czasie ze stali nic by nie zostało. Nieliczne pozostałości przykrył by grunt i roślinność.
Ale trzeba przyznać ze serial ma klimat i mimo niedorzeczności wciąga.

ocenił(a) serial na 9
mariuszkow

Nie jest powiedziane kiedy dokładnie wyginęła ludzkość przecież. Przynajmniej w serialu.

kryszti

ludzkość wyginęła gdzieś w 2100. a akcja toczy się w 4028 chyba.

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

Wiem w którym roku toczy się akcja. Obejrzałem serial w 3 dni i myślę, że wszystko pamiętam. Najwyraźniej przeoczyłem moment po którym mona stwierdzić rok końca ludzkości. Więc w którym fragmencie była o tym mowa?

kryszti

Monety które nauczycielka pokazywała uczniom były ponoć ostatnimi monetami stworzonymi przez człowieka. i to właśnie data na monetach ma świadczyć o tym kiedy mniej więcej ludzkość upadła.

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

No tak... No ale dla mnie to chyba za mało by stwierdzić kiedy nastąpił kres ludzkości. Gwoli przypomnienia, to była jakaś mutacja tak? Bo ciężko uwierzyć że w 80 lat mogliby przekształcić w takie kreatury. No ale w sc fiction fajne jest, że jest duże pole to subiektywnej interpretacji.

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

W książce jest taka informacja?

mariuszkow

Ja też uważąm że koncepcja nie realna. Hebernacja 2000 lat. Jaja sobie robią. Nasze komórki, można uśpić, spowolnić metabolizm ale nie spowodować żeby żywe przetrwały 2000 lat. Ok. Można zamrozić ale konsekwencje mogły by być poważne dla życia i zdrowia a proces rozmrażania jak na razie nie realny. Mrożenie wymaga zastąpienia krwi substancją która po zamrożeniu nie zwieksza objętości lub nie zamarza aby nie uszkodzić naczyń krwionośnych itd.
I w dodatku jakie maszyny czy komputery by tym zarządzały bez awaryjnie przez tyle lat. Bez pomocy z zewnątrz nie dali by rady!
Fabuła prosta. Chory doktorek chce być zbawicielem rasy ludzkiej. Tylko dlaczego porywał i usypiał ludzi a nie szukał ochotników? A potem się dziwi że ludzie się buntują czy załamują psychicznie. Debil a nie geniusz. Ja też bym chciał z tamtąd uciec. Wolę życie tu i teraz z rodziną niż za ileś tam lat w samotności i w świecie bez przyszłośći. Powinni zbroić się i tępić te stwory. zdobywając nowe tereny mogliby poszerzyć kolonię a w końcu przejąć całą ziemię.

ocenił(a) serial na 9
Beny12345

Człowiek z wyobraźnią zawsze sobie wszystko wytłumaczy. Przecież w serialu 10 odcinkowym może być zawarta tylko główna oś fabuły, resztę trzeba sobie dopowiedzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones