PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Możliwe że będzie 3 sezon i będzie on ostatnim http://www.slashfilm.com/wayward-pines-season-3/

ocenił(a) serial na 7
bobas1989

Mogliby zakończyć na 2 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
ankess

Tu się zgodę z Tobą w 100%

ocenił(a) serial na 7
bobas1989

No bo w finałowym odcinku będą znowu wchodzić w fazę snu . 3 Sezon to obudzenie się za xxxxxx lat i co ?? Abb może być w miasteczku x więcej albo znowu się zmutują . Tak czy siak tysiąc osób nie da rady tylu stworzeniom..

ocenił(a) serial na 8
ankess

Może zrobią nie 10 odc tylko 3 i totalną masakrę, pokażą jak wszyscy umierają i jak rasa ludzka znika z powierzchni ziemi

ocenił(a) serial na 7
bobas1989

Albo ten murzyn będzie znowu co x lat sprawdzał co się dzieje na świecie i dopiero się przebudzą wtedy jak abby zniknął z powierzchni ziemi albo nie wiem jak chcą zrobić ten sezon . W

ocenił(a) serial na 7
ankess

w sumie mogliby to wszystko zawrzeć w 2 sezonie i zakończyć serial

ocenił(a) serial na 8
ankess

Ja myślałem że powstanie tylko 1 sezon, a tu dupa 2-gi powstał. 3-ci pewnie spartolą, bo drugi jest już słabszy od pierwszego.

ankess

Ksiazka konczy sie tak mniej wiecej jak pierwszy sezon, tyle ze w finale juz wtedy powrocili do kapsul. Caly drugi sezon jest dopisany do ksiazki i prowadzi do ksiazkowego zakonczenia. W ksiazce zalozyli, ze gdy wstana ponownie, to abby albo wymra, albo beda juz cywilizowane i niegrozne.

ocenił(a) serial na 7
Krzysztofsf_filmaniak

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w 3 sezonie ...

Krzysztofsf_filmaniak

Dokładnie. Takiego książkowego zakończenia 2 sezonu możemy się spodziewać. Z jednej strony nie chciałbym tego, a z drugiej 3 sezon (bardzo na niego liczę) miałby dzięki temu okazję poprowadzić nas w nieznane, czego w powieści nie ma :-) Po jednozdaniowym epilogu czułem niedosyt, chęć jeszcze, co dalej, obudził się i jak, jak jak.....? jaki ten świat po xxxxx lat? :D
Trochę się jednak obawiam po tych słowach Shymalana. “I think we can say it’s a three-season story. If we get the opportunity to tell the third and final season, we can finish the story.” To sugeruje, że 2 sezon może nie mieć finału książkowego, a dopiero trzeci będzie do niego prowadził, jeśli tak rozumieć zakończenie historii bez tworzenia czegoś kompletnie nowego typu budzą się po tych x latach i..... np. okazuje się, że gdzieś indziej było jakieś osady ludzi, walka z abbami przynosi efekt, zie,ia est odzyskiwana, wracamy do dawnej cywilizacji itp. Przyznam, że Crouch pozostawił naprawdę niedosyt :-)
Ale zobaczymy.....

ankess

Nawet po pierwszym ....Drugi nie ma pomyslu na scenariusz ...

ocenił(a) serial na 7
jacek2

W ostatniej scenie widzimy na rękach abb nowonarodzonego już nie przypominającego ich pokolenie :D









SPOILER SPOILER SPOILER
W książce ta abba Margatet urodziła dziecko tego faceta który był zakochany w Kate i któremu pozwoliła odejść więc ciekawa jestem czy zrobią tak samo w 3 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones