PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

swoją drogą - wiecie, że niedawno miała premierę polska wersja książki na której bazuje serial? całkiem niezłe opinie zebrała na stronie empiku a pierwszy rozdział można pobrać za darmo na stronie wydawnictwa [otwarte . eu]

ocenił(a) serial na 4
wrwk

Właśnie skończyłam czytać. Wciąga. Teraz czekam na serial. Porównania do TW są lekkim nadużyciem (podejrzewam że w serialu da sie to bardziej odczuć). Sam autor wyjaśnia jak sam był zafascynowany tym serialem i że miał on ogromny wpływ na napisanie tej książki.

spncb

A druga część książki już w sierpniu :D Czekam! Serial pewnie pojawi się gdzieś zimową porą

ocenił(a) serial na 7
wrwk

Dasz linka?.

wrwk

Książka z jednej strony wciąga, ale w gruncie rzeczy nie zachwyca. Jest fajny klimat, ciekawa fabularnie, ale zbyt , że tak powiem, skromna. Pierwsza część jest strasznie króciutka, na jeden wieczór, i zanim człowiek wciągnie się na dobre, to już się kończy. Za mało też pobocznych wątków. Drugą część dzisiaj zacząłem i prawdopodobnie skończę też dzisiaj, bo znowu bardzo szybko idzie. Nie są to złe książki, wręcz przeciwnie, całkiem przyjemne, ale są ewidentnie za krótkie i za słabo rozbudowane. Wszystko idzie po nitce do kłębka, bez żadnych pobocznych spraw. Na serial zaś czekam z niecierpliwością, bo ma szansę być o wiele lepszą produkcją niż książki.

ocenił(a) serial na 5
gumisiwo

Książka świetna. Robi wrażenie, czekam na 3 tom. Nie jest to "przeczytaj i zapomnij", zmusza do przemyśleń. Bardzo chętnie obejrzę serial.

Gd3

3 tom miał wyjść 2.03- zadzwoniłam do wydawnictwa i dowiedziałam się,że "wstrzymano wydanie"- nie chcieli powiedzieć czemu.....ja wiem serial...

ocenił(a) serial na 5
amakulska

Zawsze pozostaje jeszcze wersja angielska :(

amakulska

wstrzymano, bo pewna polska drukarnia zrobiła niezły fakap z przynajmniej trzema książkami, w tym Pines 3 i Southern Reach 3 VanderMeera. po prostu dostaniemy te książki z opóźnieniem. swoją drogą SR byłoby dużo lepszym materiałem na serial, bo zdecydowanie ciekawiej się wątki rozwijają, ale może właśnie dlatego ktoś kupił Pines: jest to historia tak naprawdę łatwa do zrobienia. Jeśli ktoś jest trochę rozczarowany Pines, to polecam zdecydowanie przeczytać: lubimyczytac.pl/cykl/416/southern-reach

lightdivining

dzięki za info ;) i za polecenie nowych książek do przeczytania ;)

gumisiwo

Skoro znasz treść książek to chyba wiesz, że sytuacja nie pozwala na zbyt wiele pobocznych spraw ;) W Buncie i tak udało się kilka zamieścić, więc jak na taką historię jest nieźle :)

użytkownik usunięty
wrwk

Według mnie mógł zamknąć trzy tomy w jednym, a pózniej stworzyć historię po następnym przebudzeniu. Chyba wizja to jednak go przerosła. Słaba seria, bez głębi psychologicznej, pozbawiona opisów. Dobra dla ludzi, którzy nie przepadają za czytaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones