PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677970}

Miasteczko Wayward Pines

Wayward Pines
7,0 12 157
ocen
7,0 10 1 12157
Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum serialu Miasteczko Wayward Pines

Zapowiada się bardzo dobrze, tylko zbyt szybo zdradza się fabuła...

fireman_2

Ruszyli z kopyta. Zaciekawili mnie. Tylko czemu na Foxie 2 razy pierwszy odcinek puścili ? Żeby sobie utrwalić chyba, hehe ;-)

ocenił(a) serial na 6
keti_2

myślę, że pierwszy odcinek jeszcze nie pokazał całej fabuły.
faktycznie zapowiada się dobrze. też nie bardzo wiedziałam dlaczego dwa razy odcinek 1 :-) może dla tych co pracują do 22 ;-)

ocenił(a) serial na 10
d_diablica

Druga emisja była dla spóźnialskich :>

ocenił(a) serial na 6
keti_2

Mam niezwykle mieszane uczucia. Niby wciąga, niby ciekawi, niby intryguje, niby jest mroczno i duszno i chce się stamtąd uciec... Ale z drugiej strony niby też jest (prawie wszystko) wyłożone widzowi na tacy, wiadomo, że ktoś z wewnątrz SS macza w tym palce... Trochę zaprzepaszczony materiał... ale daję temu szansę... jeszcze mnie ciekawi, co będzie dalej i jak to rozwiążą.

Doszły mnie też słuchy że serial ma być inspirowany "Miasteczkiem TP", "Lost", "Archiwum X"... i jedyne co mogę powiedzieć po pierwszym odcinku, to z pewnością w samym miasteczku czuć ducha D.Lyncha. Ale... Ale niestety w wydaniu Ł.Barczyka i jego "Nieruchomego poruszyciela", podczas którego oglądania miałem wrażenie, że aktorzy zaraz wybuchną śmiechem z powodu tego, co im każą grać... tu mam podobnie... D.Lynch w "schizowatości" swoich dzieł był zawsze "naturalny", kreował zawsze swoisty świat, przestrzeń w innym wymiarze, a tutaj... "schizowatość" wyszła trochę groteskowo...

Ponadto... podkreśla się świetną obsadę... Sam osoba Matta nie pociągnie tego. Obsadzeni aktorzy zdecydowanie nie są przystosowani do tego typu gry. Nie umieją grać teatralnie. A klimat zwłaszcza miasteczka właśnie tego wymaga. Tu gra jest po prostu sztuczna.

ocenił(a) serial na 8
keti_2

Zawsze drugi odcinek powtarzany jest dla kończących zmianę o godz. 22:00 ;) To już tak jest od dawna.

fireman_2

dla mnie niestety trochę zbyt fantastyczny, przypomina mi "Under the Dome". Liczyłem na coś bardziej realistycznego.

fireman_2

Pierwszy odcinek zrobił na mnie wrażenie, nie powiem, że nie. Ale po końcówce poczułam wielki niedosyt, dlatego niecierpliwie czekam na drugi :D

fireman_2

A ja od roku miałam odhaczone DO OBEJRZENIA i bardzo się zawiodłam. Nic przełomowego, przyznam, że po pierwszym odc nie interesuje mnie co dalej.

ocenił(a) serial na 9
MsMcNamara

Bardzo ciekawy serial, w trzecim odcinku ,na końcu zaskakujący zwrot, Polecam :P

ocenił(a) serial na 3
fireman_2

zapowiadał się w miarę interesująco ale po bodajże 6 odcinku robi się kupa :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones