Miasteczko Wayward Pines
powrót do forum 1 sezonu

Ogólna ocena sezonu 6, choć przez chwilę wahałem się nawet nad 7,wszak jest wszystko co lubimy: tajemnicza zagwozdka na powitanie, fajny klimacik w trakcie i akcenty komediowe na koniec.
No bo jak inaczej? Pomijając już liczne fabularne absurdy i nieścisłości (ok,taki klimat), mamy jazdę drogą powiatową od tajemniczego thrillera, przez sensację, aby na koniec uraczyć żałosnym horrorem klasy B (sikawka krwi i piski Abb wprost wzruszyły mnie do głębi).
Ogólnie sez.1 poleciałem w trzy wieczory - nawet przyjemna rozrywka, bez wielkich oczekiwań. Fanów sf czy thrillerów raczej serial zawiedzie (porównajcie, kto nie widział "The Family", "Tales form the Loop" o Twin Peaksach nawet nie wspomnę). Ale obejrzeć można, żenady nie było :)

ocenił(a) serial na 8
adsar30

Edycja po drugim sezonie: inny niż pierwszy, nawet powiedziałbym,że lepszy (a pierwsze odc.drugiego sez.wcale na to nie wskazywały). Po zrzuceniu zasłony tajemniczości i twinpiksowości, został niezgorszy serial z nutą sf i sensacji. Pewnie, znów można przyczepić się absurdów (choć i tak zdecydowanie ich mniej,niż w 1.sez.), ale oglądało się przyjemnie. Polecam obejrzeć do końca nie sugerując się obniżonymi ocenami na forum... i żałować,że sezonu kolejnego nie będzie. Reasumując: dobra rozrywka! Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones