PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 147
ocen
5,7 10 1 1147
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

dramat. wytrzymałem jakieś 15 min. drętwe dialogi, wszyscy odpicowani jakby właśnie wyszli od tzw "stylisty" i pan polucjant w kłębach dymu - to chyba ma podkreślać klimat noir. w Krakowie to gie było kręcone ? jasne, trzeba pierdyknąć parę pocztówkowych fotek na ASP na pl. Matejki, przebitkę na Barbakan i okrasić wszystko rozświetlonym "Kraków by night". No litości !!
Dodajmy wypasione apartamenty głównych bohaterów, nigdy nie gasnące słońce i mamy krzyżówkę TVNowskich pyt z, no z czym, właśnie ?
I ten komisariat typu loft na Długiej. No błagam. Tzw. "reżyser" chyba za dużo się naoglądał amerykańskich seriali. Nie można było dogadać się z Policją, zrobić parę ujęć na Mogilskiej czy Zamojskiego, dodać kilka brudnych mord i zrobić coś w stylu serialowego Pitbulla zamiast serwować kolejną papę dla lemingów, którą nawet lemingi nie są w stanie strawić ??

maximusautomatic

Właśnie się zastanawiałem, gdzie znajduje się budynek komisariatu i faktycznie jest to przy parkingu na Długiej. Inne lokalizacje ktoś kojarzy? Np. knajpa czy miejsce nielegalnych walk?

golleador

Ten budynek komisariatu jest na Długiej w miejscu galerii mebli kolonialnych Alta Plana. Pewnie od nich są meble i inne rzeczy :) ..Na tym filmie policjanci pracują tam własnie jak w galerii mebli designerskich :)

maximusautomatic

"...oto kolejny serialowy kał..." genialnie w jednym zdaniu ujęte sedno sprawy. Szkoda... Scenarzysta jest jakimś nadętym pseudointelektualnym ale de facto pustakiem. Zadęcie. Pseudo klimat. Przewidywalność. Sztampa. Nadęcie, zadęcie, Brak słów.

maciasss_2

To smutne że w 40 milionowym kraju nie mamy paru porządnych reżyserów czy scenarzystów. Aktorzy zdolni, dobrze wykształceni ale ta banda pseudo reżyserów i pseudo scenarzystów robi im po prostu krzywdę. Polska kinematografia szoruje po dnie od dziesięcioleci. Jakiś "oglądalny" film się trafi raz na 5 lat ale seriale to już katastrofa. Ostatni dobry jaki widziałem to alternatywy 4

maximusautomatic

No już bez przesady. "Artyści", "Pakt", "Ekipa". Z bardziej oldskulowych, choć tu może nostalgia wchodzi za mocno, "Oficer" i "Trzynasty posterunek" chyba nie były najgorsze na świecie.

manofthecrowd

no zależy co dla kogo jest "oldskul" :) Oficer ? Dla mnie prawie "świeżynka".
nienajgorszy - ale tylko pierwszy sezon ! później niestety stacza się na dno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones