miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Midnight Man

2008
6,6 13
ocen
6,6 10 1 13
Max Raban (James Nesbitt) sprzedaje "brudne" historie i plotki do tabloidów. Nienawidzi swojej pracy, ale musi się tym zajmować, by związać koniec z końcem. Jego kariera... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Midnight Man zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Max Raban (James Nesbitt) sprzedaje "brudne" historie i plotki do tabloidów. Nienawidzi swojej pracy, ale musi się tym zajmować, by związać koniec z końcem. Jego kariera dziennikarska runęła kiedy nie udało mu się ochronić źródła informacji w rządowym skandalu. Strata pracy i poczucie winy po śmierci informatora zniszczyły jego małżeństwoMax Raban (James Nesbitt) sprzedaje "brudne" historie i plotki do tabloidów. Nienawidzi swojej pracy, ale musi się tym zajmować, by związać koniec z końcem. Jego kariera dziennikarska runęła kiedy nie udało mu się ochronić źródła informacji w rządowym skandalu. Strata pracy i poczucie winy po śmierci informatora zniszczyły jego małżeństwo i odseparowały od ukochanej córki. Wszystko to zaowocowało dziwną fobią - strachem przed światłem dziennym. Jego życie zmienia się jednak, kiedy podczas nocnych wypraw trafia na trop działań szwadronu śmierci, zajmującego się eliminacją "niepożądanych" elementów w społeczeństwie. Raban zaczyna śledzić ich poczynania, a te prowadzą do bardzo wpływowej grupy lobbystycznej.

studio
Carnival Film & Television
tytuł oryg.
Midnight Man
inne tytuły
Serial nakręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones