PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

:)

ocenił(a) serial na 7

Witam,dopiero zaczynam przygodę z serialem i mam parę pytań o moce bohaterów.Jestem na 1x02 ,bo oglądam z TVP 1.
1.Co potrafi ten czarodziej ?(widziałem ,że potrafi 'strzelać' ogniem)
2.Spowiedniczka może tylko rozkazywać innym ,czy ma coś w zanadrzu ?
3.Co z tym mieczem Poszukiwacza ? miał być jakiś bardzo silny a na razie jest jak każdy miecz....
4.Ten główny zły (chyba Rahl) coś potrafi ?
5.Zakończenie otwarte czy zamyka fabułę w całość? 3 sezonu jak rozumiem nie będzie ?

Jak będę miał jakieś pytania (a będę miał na pewno) to zadam w tym wątku ;)

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

No no widzę, że Cię nieźle wzięło za "Miecz prawdy ". Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej radzę byś przeczytał książkę lub jak nie chce Ci się to zwyczajnie oglądaj kolejne odcinki bo uwierz mi lepiej dowiedzieć się samemu podczas czytania/oglądania te rzeczy i mieć z tego frajdę niż skończyć zabawę po odkryciu całej interesującej Cię informacji.

ocenił(a) serial na 7
GaragasRock

Oczywiście masz racje ale jak dają 2 odcinki tygodniowo to co poradzisz ;)

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Jak chcesz szybciej obejrzeć to wejdź tu i zarejestruj się. kinomaniak

ocenił(a) serial na 7
GaragasRock

Dobra strona,dzięki :) Na razie będę oglądał wraz z TVP1 ale jak pokończą mi się inne seriale które mam teraz w oglądanych to się zaraz wezmę za ten serial.Jakby to była jedna książka to oczywiście,że bym przeczytał ale na cykl dwunastu powieści to nie mam ani czasu ani ochoty :D

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Uwierz mi na słowo, tom Pierwsze prawo magii przeczytasz szybko, góra 2 dni, no dla leniwych 3. Jak na razie jestem tylko po pierwszym tomie (teraz poluje na resztę), serial różni się od książki, ale jak bardzo wie tylko ten kto przeczytał.

ocenił(a) serial na 7
SplinaMS

Może w ferie przeczytam ebooki ,ale generalnie to czekam na premiery innych książek ;)

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Można wiedzieć jakie to książki, może któraś mnie zainteresuje ;)

ocenił(a) serial na 7
SplinaMS

"Gone: Zniknęli. Faza szósta: Światło" -Michael Grant
"Nie chcę cię zabić" - Dan Wells

użytkownik usunięty
GaragasRock

Szybciej można na youtube chociaż nie po polsku i nie wszystko jest. Najważeniejsze 2 ostatnie odcinki serii 2 są. Zakończenie jest akceptowalne.

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

Lol ,jutro tylko jeden odcinek ;/

kamil665544

no, szkoda :C

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones