PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

3 sezon

ocenił(a) serial na 9

Czy ma ktoś może informacje czy będzie 3 sezon serialu? Sezon 2 skończył się niejasno - chodzi mi o scenę gdy Darken Rahl mówi Niki że ma związane z nią plany... Fajnie gdyby był 3 sezon ;]

ocenił(a) serial na 10
Kakai

jeszcze nie wiadomo czy będzie :( szkoda bo uwielbiam ten serial <3

ocenił(a) serial na 9
ika2214

Czy bedzie 3 sezon? Nie podlega watpliwosci ze tak. Jak sam kiedys juz pisalem : 'ja Wam to mowie' :) Serial wbrew temu co podawali producenci dosc dobrze przyjal sie na rynkach telewizyjnych i dosc szeroko go rozpowszechniano (sam fakt ze jeszcze pachnacy swiezoscia serial trafil do TVP). Pomijam fakt ze ostatnia scena w ostatnim odcinku (Rahl z Nicci) pozwala miec uzasadnione nadzieje.

Byc moze zatrzymanie produkcji okaze sie jedynie przerwa ze wzdledu na to ze Bridget Regan ...uwaga uwaga :) ...niedawno urodzila coreczke! :) Mam nadzieje ze jak tylko mala spowiedniczka troszeczke podrosnie pozwoli mamie wrocic na plan, a moze i sama dolaczy do obsady ;) :).

rEx_

Woo a wiadomo może kto jest ojcem dziecka? :)

ocenił(a) serial na 9
aryanna

Pewnie ojciec dziecka :)

rEx_

Chodziło mi o nazwisko, ciekawa byłam czy to jakiś celebryta ; p

ocenił(a) serial na 9
aryanna

Ojcem pewnie nie jest zaden celebryta bo jak latwo zauwazyc Bridget nie robi z siebie gwiazdy (dzieki Bogu). W necie sa ladne zdjecia obojga jak spaceruja po jakims parku :)

ocenił(a) serial na 9
rEx_

Serial mam nadzieje będzie miał kontynuację w postaci kolejnych sezonów. Faktem jest że nie miał za dużo wspólnego z fabułą z książki ale w ten sposób mamy 2 razy więcej przyjemności w świecie Terrego ;) Zresztą postacie dobrane tak że do niczego nie mogę się przyczepić zwłaszcza Zed ;)

regis8888

Chciałabym żeby był, ale niestety czytałam gdzieś, że nie będzie 3 sezonu bo serial ma mała oglądalność i nie maja kasy na następna produkcję :(

rEx_

Mam nadzieję, że tym jest spowodowana przerwa. Mam też nadzieję, że wrócą do produkcji. To jeden z niewielu seriali fantasy, który dało się oglądać. I to z przyjemnością. Trzymam kciuki :)

Daimon_F

3 sezonu nie będzie na 100% i o tym było wiadomo już rok temu więc mi tu nie wygadujcie że to przez ciąże jednej z głównych aktorek.

ocenił(a) serial na 8
mateuszm1995

to beznadzieja powinien być 3 sezon i jakieś sensowne zakończenie

Kakai

Mnie bardziej interesuje jak będzie wyglądać ślub Kahlan i Richarda oraz co z carą w książce 11 tomie pod koniec wychodzi za mąż za jakiegoś Benjamina ciekawe czy w serialu też jeżeli będzie 3 sezon.Chociaż z tego co czytałam na forach inter.to nie powstanie ale fani walczą o 3 serie ja też .Do Baal zakończenie zrobione jest takie niewyjaśnione żeby każdy widz mógł wymyślić własne zakończenie.

Cameroon90210

Jeśli w ogóle ich ślub nakręcą...

ocenił(a) serial na 6
Kakai

Ja myśle że będzie 3 sezon ponieważ zostało dużo potencjału filmowego i po prostu czekaja jak Bridget dojdzie do siebie , odpocznie , wróci z macierzyńskiego i dopiero wezmą się za 3 sezon bo raczej niechcielibyśmy żeby się nim zajeli teraz tyle że z inna kahlan

Venedet

Jest sporo różnic między książką a filmem ale jestem za 3 sezonem ;d bo serial był ok.

ocenił(a) serial na 10
Kakai

nie będzie sezonu 3 wszystko kreci sie wokół kasy a niestety kasa sie niekreci co moge powiedzieć żal i szkoda coś tak dobrego skoniczone i to jeszcze niedosć dobrze !!!!!!!! osobiście moja ocena 1,2 sezon 10/10
Ale tu niechodzi o dziecko Bridget ona sama napisała na swoim blogu że sezon 3 został anulowany i napisała jak dobrze pamiętam że jej przykro i coś tam jeszcze ! :/

ocenił(a) serial na 8
Marcin93_fw

straszna szkoda, właśnie skończyłam oglądać 2 sezon i aż się prosi o następny, no ale cóż pozostaje mi zacząć czytać książkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones