PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Ja szczerze przyznam,że nie czytałam książki ( książek? ), ale sam serial nie jest najgorszy. Trzyma pewien średni poziom. Jedne odcinki lepsze, jedne gorsze. Z waszych opisów wnioskuję, że reżyser postąpił tak jak z "Plotkarą". Część wątków pominął, a resztę przerobił. Co do Gossip Girl, to też się na początku oburzałam, że jak to tak?! Ale z czasem się przekonałam również do wersji tv;)

DarkyAngel

Jestem fanka książki, ale nie napiszę, że serial to całkowita porażka. Wszyscy porównują właśnie tekst z filmem, jednym się podoba, a dla innych to już całkowita tragedia, żenada, itp. Ale patrząc tak bez tego porównania to nie nakręcili katastrofalnie. Owszem mogło by być lepiej, ale ogólnie źle nie jest. To i tak jeden z lepszych seriali jakie ostatnio powstał, nie patrzmy więc ściśle przez pryzmat książki.

DarkyAngel

Mam tak samo,też nie czytałam ksiażki,ale serial po 2 odcinkach strasznie mi się spodobal i mnie wciągnął,zobaczymy jak będzie dalej. Może z czasem i po książkę sięgne :)

aryanna

Jestem po 8 odcinku. Dla osoby, takiej jak ja, czyli niezaznajomionej z książkami Goodkinda, serial jest niezwykle wciągający. Widać tutaj pewną rękę Pana Raimi'ego. Fenomenalna obsada, przejmująca ścieżka dźwiękowa, szalenie piękne krajobrazy, oraz bardzo dobre efekty specjalne oraz praca kamery ( jak na standardy seriali ).
Zdecydowanie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones