PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Książek na których bazuje serial nie czytałem, lubię jednak klimaty fantasy i zastanawiałem się nad obejrzeniem tego serialu bo zwiastuny były niczego sobie. Niestety patrząc po tematach na filmwebie widzę głównie negatywne opinie. Domyślam się jednak że większość oceniła serial przez pryzmat książek, a zdaję sobie sprawę z tego że większość adaptacji czy to filmowych czy serialowych zarówno książek jak i komiksów czy gier nie umywa się do pierwowzorów. Mimo to jako osobne produkcje mogą być niezłe. Czy tak jest w przypadku tego serialu i mnie jako osobie nieznającej książek serial może się spodobać czy jest zwyczajnie cienki jako całość i bez względu na to czy jestem fanem twórczości Goodkinda czy nie i tak mi nie podejdzie?

Z góry dzięki za odpowiedź.

HuntMocy

Witam. Ja tego serialu bede bronic rekami i nogami. Moze mam zly gust czy cos, ale po prostu lubie takie seriale ala Hercules z Polsatu;] Co do Legend of the Seeker, serial rozkreca sie i nie zniechecaj sie po ogladnieciu 3,4 odcinkow poczatkowych. Mnie na poczatku nie pasowal glowny bohater (jakis taki cieciowaty;]) ale z czasem jakos dalo sie go ogladac;] W serialu zajebiste sa krajobrazy i jedna z glownych bohaterek;D jednym slowem jezeli lubisz seriale lekkie i przyjemne, ktore oglada sie po robocie dla odstresowania to dla Ciebie jest ten serial;] Ja go osobiscie polecam bo naprawde mnie przekonal. Ksiazki oczywiscie nie czytalem,ale mam zamiar kupic i przeczytac;]

ocenił(a) serial na 10
HuntMocy

Serial moim zdaniem jest godny polecenia, jako osobne dzieło potrafi się obronić :D
Ale jako adaptacja ...
... no cóż, scenarzyści tak namieszali że niema prawa mówić tu o adaptacji :D



ocenił(a) serial na 7
CHEWI6

A ja szczerze mówiąc mam mieszane uczucia... Skończyłem właśnie 16 odcinek i było kilka lepszych i gorszych odcinków, ale teraz robią z tego jakąś telenowelę czy coś :/ Generalnie będę oglądał dalej, ale nie jest to serial jakichś najwyższych lotów. Dla mnie 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones