PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Witam,
wpadłem na pomysł,żeby kazdy z Was - fani i nie tylko, wysłał do Terrego Goodkinda wiadomość na facebooku. Oto jej treść:

In case of re-filming “The Sword of Truth”
Dear Mr. Terry Goodkind
I’m a huge fan of Yours marvelous novel.
Me and many of my friends, who are also your fans, wishes to see it screen again.
Series made in 2008 is quite good, but many of us think that Your books have much more potential. We belive, that if it could be filmed by professionals, like makers of “Lord of the Rings” or “Harry Potter”, it could became a great movie which can succeed around the world.
So, in behalf of many of your fans, I’m asking You, could You do something in that matter? We belive that You as the Author have a lot to say about that.
Please reply.
Yours sincerely,
Patryk L.

Ja już wysłałem ;) Przyłączcie się - może razem coś zdziałamy !!! Na pewno każdy z Was kto uwielbia tę serię chciałby ją zobaczyć w profesjonalnej ekranizacji !!! Takie jest bynajmniej moje marzenie ;)

Jeśli macie jakieś inne ciekawe propozycje co do tego, co można by w tej sprawie zrobić,to czekam na info.
Jesli widzicie jakieś błędy - bo mogłem jakies przeoczyć-,to również proszę o info ;)
Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones