PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Muszę przyznać, że długo nie mogłem się za ten serial zabrać, obawiałem się niezłej
kaszany...
Na szczęście pozytywnie się zawiodłem. Całkiem, całkiem aktorzy, świetna choreografia
walk na broń białą, klimat przygody spod znaku magii i miecza, ciekawe scenariusze
odcinków... No i Ci Źli.... mniam :)
Bardzo fajna Denna :)
Generalnie - polecam ;)

tygrum

Cóż,obejrzałem już cały...
I...
Jak dla mnie - bardzo dobre.
Może dlatego że obejrzałem 2 sezony jednym ciągiem.
Aktorzy - Richard jest tutaj raczej drobnej kości, ale ma zawadiacki uśmieszek, muskuły i giętką postawę fechtmistrza. Kahlan jest tutaj kobietą postawną, wręcz imponującą w swej urodzie i majestacie Matki Spowiedniczki.
Sporo odcinków, gdzie przez różne zawirowania dotyczące magii tudzież magię zmieniającą wygląd - można zobaczyć rożne wariacje na temat postaci (aktorzy mają przy tym najwyraźniej niezły fun :)
Często wracają postacie które pojawiły sie epizodycznie, to naprawdę duży plus.
Na uwagę zasługuje aktor, który gra młodego Zeda. Zupełnie inna postać, a jednak pasuje b. dobrze :)
Cara - jest naprawdę kapitalna. Zdecydowanie odkrycie 2ego sezonu. Oczywiście najbardziej wtedy, gdy jest zła. Ta kobieta ma niesamowity seksapil !!!
Ogólnie, spory talent jest tutaj do przedstawiania schwarzcharakterów... Denna, Cara, Rahl, Nicci... Każde jest ciekawą postacią...
Kurczę, szkoda że 2 sezony....jeszcze z jeden, lub dwa by się przydały... Nie miałbym nic przeciwko, żeby "wskrzesili" serię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones