PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Jaki odcinek wam się najbardziej podoba?
Jaki najmniej?
Jaka postać lubicie najbardziej?
Jaka postać najbardziej przypadła wam do gustu?
Jaka postać działa wam na nerwy?
Ogólnie co wam się podoba w tym serialu a co nie?

1.Jaki odcinek wam się najbardziej podoba?
2.Jaki najmniej?
3.Jaka postać lubicie najbardziej?
4.Jaka postać najbardziej przypadła wam do gustu?
5.Jaka postać działa wam na nerwy?
6.Ogólnie co wam się podoba w tym serialu a co nie?

1. Jeżeli chodzi o sezon 1 to zdecydowanie odcinek 18. Po prostu tarzałam się ze śmiechu. Natomiast w 2 sezonie jest mi znacznie trudniej wybrać. Jeżeli jednak muszę się na jakiś zdecydować to wybieram 13. Cara w roli księżniczki- bezcenne;]
2. Ogółem cały serial mi się podobał, więc tu jest mi wybrać jeszcze trudniej. Ostatecznie jednak 1x12 i 2x15. Jak wiadomo były to odcinki mające na celu przypomnienie poprzednich. Wydawały mi się więc nieco nudne.
3. Zdecydowanie moją ulubioną postacią jest Cara. Uwielbiam jej cięty język, odwagę i wytrwałość.
4. Wydaje mi się, że odpowiedź jest zawarta w poprzednim pytaniu.
5. Nicci. Początkowo mi się podobała. Sądziłam, że będzie czarnym charakterem na miarę Rahla. Niestety, gdy umarła, a siostry mroku ją przywróciły do życia... zaczęła mi działać na nerwy.
6. Czasy w jakich rozgrywa się akcja serialu i fantastyka to moje ulubione połączenie.

ocenił(a) serial na 8

1. W I sezonie najbardziej ostatni odcinek 22, większość z tych odcinków mi się podoba, natomiast w sezonie II odcinek 19, ten sezon jest jak dla mnie jeszcze lepszy.
2. Najmniej przypadły mi do gustu odcinki : 13 z I sezonu i 16 z II sezonu
3. Najciekawszymi postaciami jak dla mnie są : Darken Rahl, Cara i siostra Nicci.
4.Kahlan potrafi być irytująca.
5. Dobry rozrywkowy serial fantasy, wciąż za mało jest takich seriali, ten w swoim gatunku oceniam 8/10

1.Najmniej podobal mi sie odcinek z mord sithami, takie to typowo meskie, takie dominy i aktorka grajace Deene mnie denerwowala.
2.Najbardziej z Cara w roli ksiezniczki.
3.Ulubiona postac , oczywiscie ze Cara xD
4. Ogolnie dzialala mi na nervy Nicci,
5
=przeciwnicy zabuliby bohaterow bez zastanowienia a oni tak jakos ociagali sie z odwetem, za duzo milosierdzia, wneriwaly mnie sytuacje typu wiem ze swiat upadnie jak nie znajde tego kamienia ale ten dzieciak jest w potrzebie, walic swiat ratujemy dzieciaka, takie denne milosierdzie wobec wszytskiego co istnieje,
=brak watku poruszajacego uczucia miedzy richardem i cara, nie chodzi mi o milosc ale o troske itp itd
=zakocznenie przyprawilo mnie o niemala wscieklosc, bez sensu bez polotu, nic sie kupy nie trzymalo
= i plaga wiekszosci seriali fantasy, 3 ludzi jest w stanie zabic cala armie tak jak tutaj, co tam ze armia d,haran ma 60 zolnierzy, richard i kahlan plus cara ich rozwala w sekunde LOL
= i nie zauwazyliscie ze jedynymi atakujacymi sa zawsze kobiety? jedyni zli faceci do walk to zolnierze a wogole ich prawie nie ma w 2 sezonie lol nie ma zlego czarodzieja tylko zle matki klasztorne i zakonnice,


jednakowoz kocham ten serial bo 2 takiego nie ma na swiecie i chyba nigdy nie bedzie, i szukam na tym film webie takiego czegos i nie ma nic ; (

ocenił(a) serial na 9

Najbardziej podoba mi się się odcinek 13 z 2 serii, ten w którym Kara musi udawać księżniczkę. Ten odcinek jest boski!
Najmniej podoba mi się odcinek 20 z 2 serii.
Najbardziej lubię oczywiście Karę. Jej nie da się nielubić!
Postać, która najbardziej przypadła mi do gustu to Darken Rahl, przede wszystkim ten z ostatnich odcinków.
Najbardziej mnie irytował ten gość co na początku ukradł kompas.
A serial lubię za to, że jest po prostu świetny, za to że ma zróżnicowanych i ciekawych bohaterów, każdy odcinek jest inny. Najlepszy serial fantasy jaki oglądałem.

ocenił(a) serial na 8

1. Moje ulubione odcinki to w pierwszej serii 8(Denna), 21(Gorączka), 22(Rachunek sumienia), a w sezonie drugim 3(Złamana), 13(Księżniczka).
2. Najmniej podobał mi się odcinek 13(Zmartwychwstały) z pierwszej serii.
3. Najbardziej lubię Carę i Kahlan.
4. Nikt mnie nie irytował, ale uważam, że Nicci stała się zbyt potężną postacią i nie podobało mi się ciągłe jej umieranie i wstawanie z martwych.
5. Serial kocham za to, że jest jedyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones