PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Podawajcie tu swoje ulubione cytaty...Moje:

,,Chwila wahania może oznaczać kres twój lub tych na których ci zależy''-Cara

,,Uzbrój sie w cierpliwość,i w cierpliwości jest magia''-Zedd

,,Jeśli chcesz wbić wrogowi nóż w plecy to musisz podejść wystarczająco blisko''-Verna

FankaLOTS

Z samego filmu czy i z książki też mogą być ?

ocenił(a) serial na 9
harnas2007

Ksiązka - Swiatynia wichrow: (czytajac caly fragment nabiera barwniejszego wyrazu): Nathan Rahl do mlodego proroka Pierce'a sluzącemu Jagangowi: 'korzystal z uslug prorokow dyletantow, tak jak ta bezmozga kijanka!'

harnas2007

i z tego i z tego ;)

ocenił(a) serial na 10
FankaLOTS

Książka - "usłyszała jak enargicznie wbił zęby w to idiotyczne jabłko"
Filim - "Zanim odrąbiesz głowę upewnij się, że ciało jest martwe. - A to która lekcja? - Żadna. Wyczytałem to w książce kucharskiej" - Zedd

FankaLOTS

,,Mężczyźni są czasami tacy nieśmiali wobec kobiet, które uważają za niezwykle piękne." - Cara
,,Możemy być tylko tym, kim jesteśmy. Nikim mniej i nikim więcej." - Kahlan Amnell
,,Oczekiwanie pobudza zapał." - Warren
,,To błąd, sądzić, iż wróg jest głupi, a ty mądry" - Richard Rahl
,,Nigdy nie pozwól, by piękna kobieta wybierała ci drogę, jeśli ma na oku mężczyznę." - Adie
,,Wszystko, co istnieje, ma dwie strony. Nawet cieniutka kartka papieru." - Rahl Posępny


Mógłbym wymienić ich jeszcze sporo, ale właśnie te najbardziej zapadły mi w pamięci, a nie bardzo chce mi się przekartkowywać książki dla paru cytatów, no chyba że chciałbym je jeszcze raz przeczytać :D

FankaLOTS

„Kiedy podnosisz kamień, pełzają pod nim wszystkie te obrzydliwe robale. Właśnie tak wyglądają ludzkie głowy.”- Profeta

ocenił(a) serial na 10
FankaLOTS

"Miłość jest najpotężniejszą ze wszystkich magii" - Zedd S01E07

ocenił(a) serial na 10
FankaLOTS

Zeddicus Zu'l Zorander:
"Jeśli droga jest łatwa, to najprawdopodobniej idzie się w złym kierunku."
Kahlan Amnell:
"Miłość nie zawsze jest sprawiedliwa, ona po prostu jest."
"Nawet w najczarniejszej godzinie powinniśmy wierzyć w siebie."
Richard Rahl:
"Wszystko, czego się dowiemy, może nam jakoś pomóc."

FankaLOTS

" Nadzieja umiera ostatnia a z nią umiera też życie " - Kahlan Amnell - "Kamień łez"
Pozdrawiam fankę ;)

FankaLOTS

" Nadzieja umiera ostatnia a z nią umiera też życie " - Kahlan Amnell - "Kamień Łez"
Pozdrawiam fankę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones