PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Dziś chciałabym zacząć oglądać ten serial,więc zwracam się z pytaniem czy jest on fajny,no i przede wszystkim dla dziewczyny?

Ziziaa

Fajny? Jak nie znasz książki, to tak. A jak znasz to w sumie też, bo fabuła jest tak różna, że się tego nie da opisać.
Serial - w przeciwieństwie do książki - opiera się głównie na sieczce mieczem, więc nie nazwałbym tego dziewczęcym widowiskiem (taka ciekawostka, w pierwszych dwóch częściach Richard nie zabił - z tego co pamiętam - więcej niż 30 osób).

ocenił(a) serial na 10
Ziziaa

Jak dla mnie jest to super serial (choc na pewno rozny od książki) ale po mimo to bardzo mi sie podoba i polecam:D Choć jestem dziewczyną:D

ocenił(a) serial na 9
xhulix12

A jak tam walka z książką? :D

ocenił(a) serial na 10
asia_145

Właśnie kończę Bractwo Czystej Krwi :D I szukam okazji na allegro na dalsze części :D bardzo się cieszę, że jednak zaczęłam tę serie :D

ocenił(a) serial na 9
xhulix12

No niestety ceny tych książek są okropne w księgarniach, ale allegro z przesyłką chyba wyjdzie tak samo :/ Ja miałam dłuższą przerwę w czytaniu, jestem na Świątyni Wichrów. Ale się tam porobiło... :)

ocenił(a) serial na 10
asia_145

Czasem jest zarabista okazja i sie udaje o wiele taniej kupic :) niestety w mojej bibliotece nie ma tej serii i nikt ze znajomych rowniez jej nie posiada dlatego jestem zmuszona kupic ;/ No porobilo sie i to jak ..;) ta seria nie jest jakos super wciagajaca ale jak jej nie mam to za nia tesknie i chce czytac dalej ;)

ocenił(a) serial na 9
xhulix12

No niestety często są długie opisy i dłużyzny, ale problemy i ich rozwiązania są ciekawe :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ziziaa

Obejrzyj to się dowiesz....

ocenił(a) serial na 10
Ziziaa

Gorąco polecam ten serial, również dla dziewczyn. Role kobiece w tym serialu są świetne, wręcz niesamowite. Serial ma ciekawą i zaskakującą fabułę. Polecam!

ocenił(a) serial na 3
Ziziaa

Jeśli szukasz czegoś lekkiego, łatwego i przyjemnego jak kiedyś Hercules i Xena to powinien się spodobać. Jak szukasz czegoś choć o gram poważniejszego to się możesz zawieść. To prosty serial robiony pod nastolatków. Sama przygoda i nic poza tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones