PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Dlaczego?

ocenił(a) serial na 10

Czy wie ktoś może dlaczego w ubiegłą niedzielę tj 04.11 na tvp 1 nie był emitowany kolejny odcinek miecza prawdy?

pieter140

Z tego co się orientuję, w przyszłą niedzielę również nie będzie emitowany. 4.11 leciał mecz.

ocenił(a) serial na 10
vivicar

dziękuje za odp :)

pieter140

Lepiej módl się ze mną by serial ponownie był emitowany. ;)

ocenił(a) serial na 10
vivicar

Może sama nadzieja wystarczy :) co prawda oglądam już ten serial enty raz , ale za każdym razem jest tak samo ekscytujący , a o książce już nie mówię . Nie mogą nam tego zrobić i przestać go emitować :)

pieter140

Ja zaczęłam oglądać chyba 3 tygodnie temu i jestem zawiedziona, że przestali puszczać. Książka powiadasz? Chętnie przeczytam. ;D

ocenił(a) serial na 10
vivicar

nooo masakra bezsensu , jak można przerwać emitowanie serialu po 7 odcinkach ... wtf ? Nie wierze, że nie czytałaś książki . Gdy się czyta , zatraca się w tym , tracisz poczucie czasu :) zaczynasz czytać jest godzina 14 a gdy sprawdzasz znów która godzina okazuje się , że jest już 19 :D

pieter140

W sumie racja. Niech zdecydują się, czy puszczać serial czy nie ._. Tak więc zachęciłeś mnie do przeczytania książki jeszcze bardziej. Czas tylko ją znaleźć i zakupić :D.

ocenił(a) serial na 10
vivicar

Następny odcinek bd 25.11 o 15.55 :D jednak dalej emitują , pewnie nasze komentarze przeczytali . Jak tylko przeczytasz to daj znać czy masz takie same odczucie jak ja :D

ocenił(a) serial na 9
pieter140

to super ze od 25.11 beda dalej puszczac:)) fajnie by bylo jakby 2 sezon tez wyemitowali:))

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Miejmy nadzieję , nic by im się nie stało gdyby emitowali 2 sezon zamiast niektórych polskich tasiemców :D

ocenił(a) serial na 5
vivicar

Dobrej zabawy życzę .
Dwanaście tomów , kilka tysięcy stron.
Kupno całości za jednym zamachem to spory kop finansowy.
Ja pożyczałem od kumpla albo z biblioteki.
Na zakup się nie zdecydowałem , ale może kiedyś... ;-)

nightgale

Aż dwanaście? Hoho. To sporo. Dzięki za info, przyda się i chyba jednak wypożyczę książkę zamiast kupować. Choć teraz czytam Zwiadowców (11 tomów) i kupuję każdy co miesiąc, więc dużo nie kosztuje. ;)

ocenił(a) serial na 5
vivicar

Ano dwanaście a coby być dokładnym 12+2 - jeden retrospekcja a drugi nie wiem , bo wczoraj go dopadłem :-) i wieczorem się za niego zabiorę.

nightgale

To miłego czytania, a ja kończę Zwiadowców. (:

ocenił(a) serial na 5
vivicar

"Wróżebna machina"
Z czystym sumieniem mogę odradzić.
Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones