PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Doskonała parodia

ocenił(a) serial na 9

Zmieniłem zdanie.Filmu co prawda nie da się oglądać jako ekranizacja książki jednak jak parodia film jest genialny. Wiele razy popłakałem się ze śmiechu widząc całkowity kicz i brak stylu niektórych scen. Nie sądziłem że klapa może być tak śmieszna. Widocznie może kiedy jest całkowita i nie zamierzona. Samoparodiująca się powaga i dramatyczność rozkłada na łopatki. Polecam !

PrzemWys

nie czytałem książki, ale pierwszy łączony odcinek rozśmieszył mnie kilkanaście razy. Raczej żenująca komedia, nie serial fantastyczny. Postacie są nijakie, zero klimatu, a raczej wymuszony klimat... efekty specjalne w najmniej oczekiwanych momentach rozwalają po prostu. Xena i Hercules to arcydzieła przy tym...

ocenił(a) serial na 10
PrzemWys

dokladnie!! ksiazka jest to cos cudownego nie kazdy ja zrozumie duzo ciekawych dialogow a tu? koszmar! jedno wielkie gow** !! zniszczyli ksiazke postacie graja nie swoje kwestje! jest wiecej spowiedniczek niz 1 !! beznadziejne!!!! mord sith potrafia wskrzeszac! nikomu kto czytal/ ma zamiar czytac ksiazke nie polecam tego gowna!!

ocenił(a) serial na 4
PrzemWys

ech. ksiażka dobra, a nawet bardzo( co prawda to nie martin), ale ten serial to profanacja :| Pomijam już związek ksiażki z serialem , bo go nie ma i dla fanów to policzek. Ale tak tandetne efekty to mogły mieć miejsce w latach 90 zeszłego wieku, a nie teraz... Chyba 2 sezonu się nie doczekamy.. I dobrze..

użytkownik usunięty
PrzemWys

Tego crapu nie da się oglądać! Nie wiem jak Goodkind zgodził się na wypuszczenie czegoś takiego, bo nawet pomijając zupełny brak zgodności z książką to wszystko w tym serialu leży. Od gry aktorskiej poprzez żałosne sceny walki aż do katastrofalnych efektów specjalnych (Matrix?). W dodatku wygląda na to, że 2 sezon jednak się pojawi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones