PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 771
ocen
7,3 10 1 12771
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Oglądałem 2 pierwsze sezony i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Choć wiele rzeczy zostało przedstawione inaczej niż w książce, to jednak zrobiono to znakomicie, aż chce się oglądać ... . Nie mogę się doczekać 3 sezonu !!! Pozdrawiam wszystkich fanów Miecza Prawdy :)

Shurtugal_Eragon

a wiadomo coś o 3 sezonie??

co gdzie kiedy??

barbara nasilowska

Jak szukałem informacji na ten temat, to nie znalazłem oficjalnej info, o zakończeniu serialu. Także myślę,że nadal jest nadzieja na powstanie następnego sezonu. Zresztą sami aktorzy są za 3 sezonem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Shurtugal_Eragon

Też gdzieś czytałem że sami aktorzy są za 3 sezonem. Nawet Terry Goodkind jest za tym by kontynułować serie. Więc miejmy nadzieje że jednak nakręcą kolejne sezony. A o zakończeniu serialu też nigdzie nie czytałem.

ocenił(a) serial na 9
SlayerKable18_pl

to prawda, nie wiadomo tylko czemu nikt nie chce się zabrać do roboty. Ja gdzieś wyczytałem, że na następne serie nie ma kasy i coś producenci sapali, że nie będą kręcić. Ale może jakoś się to odwróci. Pozdrawiam fanów serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
kristopher

Zróbmy to samo co z ACTA :):) 1 milion maili do producentów na Tak dla 3 Sezonu :) Może się ugną i nakręca ;P

ocenił(a) serial na 9
SlayerKable18_pl

dokładnie, jestem na tak za 3 sezonem. Ja zaczynam. Teraz wasza kolej, dołączajcie kolejne wpisy

SlayerKable18_pl

Zgadzam się z Wami w 100 %. Myślę, że jak by się udało zrobić taką akcję jak z ACTA, to producenci w końcu, by się ugięli. Proszę o stronkę, na której jest akcja za 3 sezonem, czekam na odp... :)

ocenił(a) serial na 10
Shurtugal_Eragon

Piękny serial masz rację bracie, mało jest tak klimatycznych seriali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones