PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Czytałem to już ponad tydzień temu, podobno są poważne plany przywrócenia serialu. Niestety nie
dodałem linka od razu, a teraz nie mogę go znaleźć.

ocenił(a) serial na 9
idzi_czarnecki

ciezko powiedziec:) super by bylo ale z dnia na dzien jest to mniej prawdopodobne:)

Adasko94

Znalazłem ten fragment: "The reporters of «Entertainment Weekly» managed to know, that Sam Raimi, the producer of this serial, started looking for a buyer for this film after the syndication refused to continue takings. Resent year some information appeared, that Disney channel has bought back all rights on the project. It will present continuation «Legend of the Seeker» season 3 already in 2013. Date of issue will be defined, but now the translation of previous seasons is on air."

idzi_czarnecki

jak była by to prawda to zsikał bym się ze szczęścia :)

idzi_czarnecki

poza tym serial miał ponad 2 mln widownie, inne badziewia które mają mniejszą oglądalnośc trzymają a to zdjeli

idzi_czarnecki

http://season-release-date.com/legend-of-the-seeker-season-3-release-date/

erka15

W sumie aktorzy są jeszcze młodzi, więc z powodzeniem mogliby go nawet przez kilka lat kręcić. No może poza Zedem, ale jak na 67 lat to i tak się nieźle trzyma.

idzi_czarnecki

obsada jest dobra, poza tym to nie Gra o tron tu wielkiej kasy nie potrzeba a Disney ma jej dużo :)

erka15

No właśnie :) A swoją drogą, to HBO też by się mogło nim zainteresować!

ocenił(a) serial na 9
erka15

to nie jest prawdziwe napisali mi to w grupie Legend Of The Seeker...:/

ocenił(a) serial na 9
Adasko94

Eh a już się we mnie rozpaliła nadzieja. Niezwykle ciepło wspominam ten serial. Jakby jakimś cudem stworzono kontynuację to z marszu robię pod siebie ze szczęścia :D

ocenił(a) serial na 9
HomeBird

no ja tak samo niestety ale miejmy nadzieje :)

ocenił(a) serial na 10
idzi_czarnecki

Jestem za! Jeszcze nie skończyłam oglądać 2 sezonu ale już chce 3! Tylko niech Richard obetnie włosy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones