PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Legend of the Seeker Dziś w TVP1
Dziś o godzinie 22:05 w TVP1 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu Miecz Prawdy. Media – szczególnie te elektroniczne – nie poświeciły temu tytułowi szczególnie dużo miejsca. Można by się zastanawiać, czy jest to wina Telewizji Polskiej, która o samym fakcie poinformowała dopiero dwa dni przed ....
Więcej:
http://news.serialeeng.com/index.php/pl/news/274-legend-of-the-seeker/250-legend -of-the-seeker-dzi-w-tvp1.html

ocenił(a) serial na 7
bender1990

Skąd oni wzięli tego lektora???

"Pokonać Darkena Rahla" - bezcenne:)

Niechaj napisy będą błogosławione

bender1990

beznadziejne tlumaczenie jak zwykle.Film(serial) w;asnie obejrzalam 1 odcinek no i jestem mozna powiedziec pod wrazeniem jak narazie.Glowny aktor gra naprawde niezle i to mi wystarczy na poczatek.Ogolnie kostiumy, scenariusz i efekty są niezłe.Jak nie przepadam za fantastyka glownie za słaba,bo dzisiaj sie jakos dobrej nie robi z reguly-tak serial przypadl mi do gustu.Warto go obejrzec naprawde.8/10

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, bo przyznaje zaciekawiło mnie. Zrezygnowałam nawet z 'Nadchodzi Polly' :D
Nie ma się do czego za bardzo doczepić, ale to dopiero pierwszy odcinek więc ja na razie zostawiam bez oceny.

użytkownik usunięty
Werniem

Jak można wstawiać ocenę serialowi po obejrzeniu jednego odcinka?! Dżizys!

A co do reszty, to jako względnie wierna czytelniczka całego cyklu, muszę
przyznać, że jak na razie film robi niezłe wrażenie. Także czekamy na
następny odcinek!

ocenił(a) serial na 8

A czy jako wierna czytelniczka możesz zdradzić ile tomów ma saga?
Zaintrygowało mnie i planuje w nieokreślonej jeszcze przyszłości przeczytać :)

Werniem

11 tomów --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Terry_Goodkind

kate_one

"Jak można wstawiać ocenę serialowi po obejrzeniu jednego odcinka?! Dżizys!"

Tym bardziej, że dodano możliwość oceniania pojedynczych odcinków.

wojto16

Tak wojto skorzystalam z niej i ocenilam 1 odcinek ;).
A Ty to wogóle z jakas angielszczyznowa forma imienia "Jezus" wyskakujesz opanuj nerwy i trzymaj je na wodzy bo nei popelnilam zbrodni,ani nie ocenilam Xeny na serial wszechczasów dajac jej dyche.

Jane_Mary20

Ekhm. W cudzysłowie zacytowałem słowa z postu Czarownicy Zła. To poniżej było moją uwagą do tego co napisała. Do niej kieruj swoje zarzuty:).

wojto16

tak zrozumialam wojto od poczatku ;D. a to co napisalam to faktycznie kieruje kolejne zdania z poprzedniego postu pod adres czarownicy.

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Jejku, ale tu się napięta atmosfera zrobiła.
Co ten 'Miecz prawdy' robi z ludźmi :D
A zastanawialiście się czemu ten serial jest tak późno?

Werniem

hy wybacz,ale nie ja to zaczełam wrzucać na niewinnych fanów.
A film puszczaja pozno pewnie dlatego.,ze w soboty 1 puszcza o 20 jakies hity..

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Nie ma niewinnych ludzi <hahaha>
Pewnie tak, ale nie rozumiem czemu akurat w piątek jakby nie mogli zrobić w inny dzień. Nie chodzi o to, że za późno dla mnie, bo ja zazwyczaj ok. 2 chodzę spać, ale jak na tvp to szok :D

Werniem

niewinni fani zabrzmiali jakos wirygodniej x)
TVP hmmm oni przynajmniej nei puszczaja 150 000000 reklam w czasie trwania filmu wiec na nich nei narzekam ;p. aczkolwiek "miecz" sie niezle zapowiada fakt i nie musi wcale tak pozno leciec..

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Zawsze są dwie strony medalu! Przez cały film nie ma reklam, a tobie chce się sikać. Co robisz?
a) trzymasz do końca
b) biegniesz, załatwiasz, wracasz
c) przeklinasz, że nie ma reklam :D
Mnie się na razie w mieczu najbardziej chyba podobało to białe wdzianko Kahlan. Oczywiście nie można zapomnieć jak Richard budował most ^-^

Werniem

hahahaha! nie no xDDDD. To ja wybieram a -jesli film jest rewelacyjny
b- jesli jest ciekawy
c-jesli akcja juz sie zaczęła,ale chęć jest silniejsza ;D

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Ja zawsze wybieram opcje trzecią chyba, że:
już nie mogę - b
lub zapominam - a

A który moment w serialu ci się spodobał najbardziej, bo tak za bardzo na sikanie zeszłyśmy :)

Werniem

hehe w sumie to obejrzałam tak od 38% 1 odcinka az do jego konca ,ale łapie o co chodzi i ogólnei spodobała mi sie fabuła ,że on jest wybrany i miecz jest magiczny.Naprawde ciekawe.
hehehehe a i jeszcze-ten czarodziej-mag-mentor> hyh kiedy gadał z kurą i był na waleta xD. nei no,a tak szczerze to scena walki była tez niezła.Tyle chyba moge wywnioskowac jak na 1 odcinek0ktory przypominam <innym> ocenilam na 8 pkt. x)))

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Ja oglądałam cały i trochę przynudzał, ale nie wymagam dużo po pierwszych odcinkach. W każdym serialu pierwsze dwa/trzy odcinki są drętwe kiedy to wszystko jest tłumaczone :)
Też mi się podobało ze zwariowanym, gołym staruszkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones