PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

A już myślałem że nic mnie z takich filmów nie zaskoczy a tu naprawdę dobry serial(no właśnie wielki + za to że przyjemność z oglądania nie kończy sie po 2h). Aktorzy choć mało znani ale jak dla mnie spisali sie na medal. Książki nie czytałem ale napewno przeczytam:)
Szkoda że kończy sie po 2 sezonach ale jestem pewny że albo zostanie wznowiony serial albo trafi ta chistoria na duży ekran:)

ocenił(a) serial na 9
grzecho1987

Jestem za wznowieniem

grzecho1987

"albo trafi ta HISTORIA (!) na duży ekran"

Ewusiakowna

oj tam pisalem po browarku i już sie ortografi czepiają:p

ocenił(a) serial na 7
grzecho1987

To chyba raczej nie jest kwestia browarka.

ocenił(a) serial na 8
grzecho1987

mówcie co chcecie mnie ten serial się podobał a ost odc 2 s - działo się bardzo dużo i nie mogłem aż uwierzyć.

no :D

w sumie nic mu nie brakuje, mogliby go wznowić ale po co? nie wiem co może być dalej. bo jeśli to jest na podstawie czegoś pisanego, to nie czytałem i serial mi wystarczył. ;D

ocenił(a) serial na 9
ron_weasleey

łyknąłem całe 2 serie w 3 dni (10 odcinków po pijaku więc będe mógl sie nim jeszcze raz cieszyc bo nie pamietam ich :) Jeden z niewielu który do końca trzyma w napięciu. Odcinek nie polega na paplaninie, nie zauważam również większych błędów. No i Cara :)... Szkoda, że nie ma trzeciej serii. Aha i największy + za brak jednoznaczności postaci. Ich emocje są głęboko rozwinięte, a drastyczne wydarzenia wpływają na osoby podobnie jak w prawdziwym życiu, a nie że ktoś kto jest zły jest zły i już, a dobry dobry. Przykład Rall albo Cara i mnóstwo innych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones