PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Niesamowity Serial

ocenił(a) serial na 1

Widac w serialu powiew nowej wizji Goodkinda.Jako patron nad serialem widac jak perfekcyjnie pracuje z reżyserem.Dzieki temu ten serial jest taki cudowny,realnistycznie przelana kasiazka na maly ekran.Mysle ze wszyscy fani sagi tez tak uwazaja.Zapierajace dech w piersiach efekty spejalne,a takze blystkoliwe akcje rodem z Matrixa.Wszystkim polecam goraco.Mysle ze sie nie zawioda.Nie moge doczekac sie 8 odcinka tego bestselleru

ocenił(a) serial na 10
makaveli03

no właśnie, a ktoś wie, co sie stało z 8 odcinkiem?

ocenił(a) serial na 1
makaveli03

Przepraszam makaveli03 ale wydaje mi się jeżeli tak uważasz to w ogóle tej książki nie miałeś w ręku. Szczerze mam nadzieje że Goodkind nie jest patronem tego serialu a tylko sprzedał prawa do postaci gdyż to co się wyprawia w nim to jest komedia.
Co masz na myśli mówiąc realnie przelana książka... to że człowiek porażony mocą spowiedniczki może się wyzwolić pod jej wpływu a co waźniejsze może zlekceważyć jej rozkaz, to że Kahlan nie jest Matką Spowiedniczką a i tak ubiera się na biało, to że jak powiedział Darken Rahl jest 3 czarodziejów 1 stopnia w tym jeden pracuje dla niego, cała historia z Mord-Sith i Tanimurą, czy pozbyciu się wątku księgi Opisania Mroków i tego jest naprawde od cholery, jakby się uprzeć to w każdym odcinku... Nie ma się co upierać po prostu w każdym odcinku jest kilka smaczków z lekceważenia fabuły serii. ZERO spójności z książką totalne olanie historii.
"Zapierające efekty specjalne"... tym to mnie człowieku już rozbroiłeś kompletnie, efekty specjalne są na poziome naszego rodzimego wiedźmina. Chimera, bariery - to jest przykre, nie mówiąc o moim osobistym faworycie czyli skarpetce gdzie po chamsku widać że to ręka. Nie wiem co rozumiesz pod stwierdzeniem błyskotliwe akcje bo ja zauważyłem tylko nadmiar zwolnień i niebywałą umiejętność ukrywania się w lesie ponieważ jakikolwiek przeciwnik się pojawia to poprostu wychodzi zza drzewa... Stealth mode i tyle :)
Nikomu kto czytał tą książkę nie polecam tego serialu bo wszystko co sobie na jego temat wyobrażał zostało zmieszane z gó*nem, z drugiej strony ja na nim cały czas płacze ze śmiechu z głupoty scenarzystów.
A jeżeli komuś się podoba to cieszę się jego szczęściem ale nigdy go nie zrozumiem.

ocenił(a) serial na 6
mocococo

Brawo mocococo. Czuje powiew ale dzięki opiniom takim jak Twoja. Adaptacja?? Bardzo "wolna". Serial ma się tak do Goodkinda jak Xena i Herkules do mitologii greckiej. A te efekty rzeczywiście porywają, ale fanów comodore. Obsady nie komentuje... dałem 6 gwiazdek tylko dlatego, że ktoś wreszcie zwrócił uwagę na Terrego G.

AlkovaR

czy ktos sie orietuje ile jest odcinkow bo ja utknolem na 11 z 1 sezonu ??

ocenił(a) serial na 7
7083

Na razie jest 11.
1 sezon ma mieć 15 odcinków.
Nie wiadomo czy będzie drugi :P

Kolejny odcinek - 2009-02-22

mafioso_pl

mam rozumiec ze wczoraj mianowicie 01.03 powinien byc dostepny 13 odcinek ale jak narazie nie moglem znalesc

ocenił(a) serial na 7
7083

Torrentz poratuje! :)

mafioso_pl

na tych na kturych mam konta to nie ma

ocenił(a) serial na 7
7083

Podaj gg, podam Ci link do multiwyszukiwarki na której nie trzeba mieć konta :)

mafioso_pl

moj nr gg to 8692548 a pozatym 1 sezon przewiduje 17 odcinkow

ocenił(a) serial na 10
7083

Wielcy znawcy, właśnie że nie 1 Sezon serialu będzie liczył 22 odcinki !!!

ocenił(a) serial na 7
CHEWI6

Jakiś link? Panie "Wielki Znawco" ?

mafioso_pl

ja ze swoich zrudel wiem ze narazie ukaze sie 18 ale czas pokaze ile bedzie

ocenił(a) serial na 10
mafioso_pl

Ależ proszę w tym linku znajdzisz rozpiskę aż do 20 odcinka, ale zostało zamówionych 22 odcinki pierwszego Sezonu na dodatek potwierdzono już powstanie drugiego.
http://www.sword-of-truth.com/
znajdż tam newsa "Episodes 18, 19, and 20 Titels & Dates" masz tam dokładną rozpiske z datami ukazania owych epizodów !!!


ocenił(a) serial na 7
CHEWI6

A teraz "Panie Znawco" zobacz sobie datę tego newsa, a zobacz kiedy mi pisaliśmy o tym że będzie 17-18 odcinków.

Coś świta pod kopułą, czy dalej ciemno? :)

ocenił(a) serial na 10
mafioso_pl

Już się tak nie denerwuj bo od samego poczatku były zakupione 22 epizody ( bo tyle zazwyczaj maja sezony w USA )
Ilosc odcinków była wiadoma o wiele wczesniej niż przeprowadzona rozmowa w tym temacie !!!
"Coś świta pod kopułą, czy dalej ciemno? :)"

ocenił(a) serial na 10
CHEWI6

A tutaj masz linka do newsa "Casting News: Ted Raimi to play Sebastian" z 2 września jest to wywiad(czy co tam innego) z Tedem Raimi
który wspomina o ilosci mających powstac epizodów !!!

http://www.sword-of-truth.com/?page=15

A jak ci się nie chce szukać tu masz fragment :

"Legend of the Seeker" has been cleared by Disney-ABC Domestic Television in 95% of the country to date, including all of the top 50 markets. Production on the 22-episodes is currently underway in New Zealand. The one-hour series is based on Terry Goodkind's epic fantasy series "The Sword of Truth." Goodkind's popular epic fantasy series are international bestsellers that have been translated into over 20 languages.

I wszystko wyjasnione mam nadzieje

ocenił(a) serial na 7
CHEWI6

Jasne, dzięki :)
Btw. Ja się nie denerwuję, to Ty po każdym zdaniu stawiasz rząd wykrzykników krzykaczu ^^

mocococo

dobra jest tez:
- idealne oddanie kahlan: bridget regan ma urokliwe zielone oczy i rude wlosy ;)
- denna, ktora zmartwychwstala (!) - choc akurat tutaj uwazam ze to najlepiej przedstawiona postac serialu + krwistoczerwony uniform mniam.
- zyjaca matka richarda, ktora zyc nie powinna (zginela w pozarze w hartlandzie, gdy richard byl jeszcze dzieckiem)
- pudelka ordena - ktore za ksiazka sa "czarne niczym objecia opiekuna" - w serialu wygladaja jak ozdoby swiateczne (szkoda, ze nie maja jeszcze jakichs swiecidelek)
- richard wladajacy magia ordena (!) - to przebilo absolutnie wszystko.

coz, jesli goodkind naprawde jest patronem serialu...

ocenił(a) serial na 6
makaveli03

nie czytałem książek, ale serial bardzo mi się podoba, z reguły jest tak,że jeśli czytało się książkę to film blado wypada na tym tle, zatem cieszę się, że nie czytałem ;)

Piotrek099

nawet nie wiesz co tracisz xD jesli uwazasz ze serial jest dobry przeczytaj ksiazke zrozumiesz a jak nie to ni emamy o czym gadac xD

makaveli03

Człowieku ...

Zakładasz temat : "jaki to wspaniały serial!" a zaraz zakładasz drugi, na którym mieszasz go z gównem !

i co chcesz osiągąć?
;/

Kulkaax3

Czy nikt już na tym świecie nie wie, że ironia, to nie egzotyczny kwiatek rodem z Tajwanu...? Och, Zeusie Gromowładny, ty widzisz, a nie grzmisz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones