PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Mam nadzieje że nie bedziemy dlugo czekac na 2 serie.Osobiście obejrzałem wszystkie odcinki i jestem onieśmielony.Zachęcam do oglądania.Pozdrawiam..:)

ocenił(a) serial na 10
sanrer7

Właśnie obejrzałem przed ostatni odcinek i widziałem zapowiedź finału sezonu...mogę powiedzieć, że mnie zamurowało ;D
Książek nie czytałem ale serial stał się moim ulubionych, kto jeszcze nie jest do niego przekonany to zachęcam do oglądania (pierwsze odcinki są nudne ale później się rozkręca i nie można oderwać od niego oczu :D)

użytkownik usunięty
gr3g18

Tak zgadzam się.
Jak oglądałem pierwszy odcinek byłem zmęczony i zasnąłem.
A potem uznałem to nudny serial.
Ostatnio postanowiłem spróbować obejrzeć ponownie.
19 zaległych odcinków obejrzałem w 2 dni.
Bardzo przyjemny serial. Polecam :)

gr3g18

Po obejrzeniu finalnego odcinka zaniemówiłem!...Taki zwrot akcji że szok!..Choć miałem nadziję że może Siker naprawde umrze :P to by było oryginalne ( lecz nie komercyjne :))Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka... Pozdrawiam :)

sanrer7

Na kolejny odcinek poczekasz sobie do jesieni bo wtedy jest planowana premiera 2 sezonu. Obstawiam październik-listopad.

Protector

Miałem na myśli sezon :) ale dzieki za info:)

sanrer7

Jak dla mnie, ostatni odcinek serii był trochę rozczarowujący. Pomysł z przeniesieniem Ryszarda w czasie faktycznie jest nie zły, ale tak znaczące odejście od książkowej fabuły w tym przypadku nie wyszło całej historii na dobre. Zakończenie "Pierwszego Prawa Magii" znacznie bardziej mi się podobało.
(Nie ukrywam swoje sympatii do Craiga Parkera i może dlatego nie podoba mi się, jak skończył!:P Jestem ciekawa, czy zobaczymy go jeszcze w następnej serii?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones