PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 769
ocen
7,3 10 1 12769
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Zapraszam :)

http://www.proca.pl/pokaz/1975/emisja_legend_of_the_seeker_w_polsce

tidus11

A ile potrzeba głosów? I kiedy ktoś to zgłosi adresatowi?

ocenił(a) serial na 2
sanrer7

mam nadzieje, ze nie bedzie w polsce. Ten serial nie ma nic wspolnego z ksiazka!

przyklad:



- SPOILER -



w ksiazce gdy richard jest schwytany przez mord sith zostaje wytrenowany i zabrany do palacu, lord rahl potrzebuje jego wiedzy na temat ksiegi (nie pamietaj juz nazwy), jednak richard wyzwala sie spod wplywu mord sith i zabija ja (zabijajac ja odkrywa nowa moc miecza). Nie moze jednak uciec, lord rahl rzuca na richarda czar, ktory sprawia, ze wyglada on jak lord rahl (przez to nie moze powrocic do swoich sojusznikow). Zostaje wiec w palacu i gdy kahlan przybywa poraza richarda swoja moca i ten z pamieci recytuje rahlowi wersy ksiazki potrzene do dokonczenia czaru. Richard jednak oszukal rahla, moc spowiedniczki nie podzialala i podajac mu zly wers ksiegi zniszczyl jego czar i tym samym go zabil.

a teraz jak to bylo w serialu:
richard zostal porwany przez mord sith i trenowany, nagle wpada kahlan i zaczela zabijac wszystkich, wtedy richard wyzwolil sie spod wplywu mord sith i razem z kahlan wszystkich wyrzneli... przestalem po tym ogladac....

ocenił(a) serial na 9
huru

w którym to bylo odcinku ?:D o tym trenowaniu Poszukiwacza ?

ocenił(a) serial na 2
tidus11

Tak nawiasem po co te petycje? BO zagłosuje kilka tysięcy internautów to myślicie że wyemitują wam serial. Miecz Prawdy zdjęli na TVP 1 po 1 sezonie a w USA po dwóch ze względu na niską oglądalność więc to że 5000 gdzieś tam zagłosuje to nic nie da bo tu chodzi o miliony ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones