PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Znacie jakieś podobne seriale do tego? Głównie chodzi mi o tematykę fantasy (magia,
czarodzieje itp.) i czasy średniowiecza. Ale mogą być też inne ciekawe, podobne seriale ;)

missdesire

Z podobnych to chyba jedynie "Przygody Merlina".

missdesire

"Gra o tron" - bardzo dobry serial:) Choć jest w niej trochę mniej magii.

bodzia_piratka13

Cały czas mam zamiar obejrzeć Grę o tron, ale słyszałam, ze tam nic poza scenami erotycznymi nie ma.

missdesire

Nie zgadzam sie z tym - sceny erotyczne są, ale nie ich zbyt dużo (w książce było mniej więcej tyle samo). Ludzie, którzy zarzucają grze o tron tyle seksu powinni obejrzeć Spartacusa - serial składa się z bijatyk, intryg i seksu. Fabuła gry jest bardzo dobra, bohaterowie snują wiele intryg. Przyznaję, ze ciężko ogląda się bez znajomosci książki, bo jest tylu bohaterów, ale uznaję ten serrial jako jeden z najlkepszych jakie w życiu widziałam.

bodzia_piratka13

Zgadzam się z Tobą. :) 'Gra o tron' to zdecydowanie więcej niż tylko sceny erotyczne, ja jako dziewczyna nawet nie narzekam na ich nadmiar, nie jest to pierwszy serial/książka w której takie występują. Fabuła jest świetna, z bohaterami naprawdę mocno się związałam - są ciekawi, różnorodni i skomplikowani - brak tam tego podziału na typowo złych i dobrych. Baardzo polecam serial, chociaż sugerowałabym najpierw przeczytać serię książek, moim zdaniem są lepsze. :)
Poza 'Grą o tron' i 'Merlinem' żaden serial fantasy w takich czasach nie przychodzi mi do głowy. Z innych seriali fantastycznych jeszcze polecam 'Doctora Who', 'Once Upon a Time', ' Supernatural', jeśli lubisz horrory to 'American Horror Story'.

Katie_Scarlett

Zapomniałam o "Once upon a time" - też fajny serial. Niedawno jeszcze oglądałąm "Grimm" - całkiem niezły:) Polecam też miniserial "Zagubiony pokój" - miło się ogląda;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones