PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Zna może ktoś podobne seriale do Miecza Prawdy?? Był bym wdzięczny jak by ktoś napisał :D.

ocenił(a) serial na 9
FlaP099

Podobną do "Miecza Prawdy" koncepcję serialu mają "Przygody Merlina", choć ten serial, według mnie, dupy nie urywa.

Xsen

Prawda, xena: wojownicza księżniczka polecam. aktualnie na pulsie jest emitowany filnałowy sezon o 9:00 i 17:00

kKahlan

Tak odrazu od finałowego sezonu zaczne oglondać :D?

FlaP099

"Miecz prawdy" tworzyli Ci sami ludzie, co "Xenę" i "Herkulesa". A propo " Przygód Merlina", miło mi się ogląda, ale czasem brakuje, jakiegoś mocniejszego "jebnięcia" głównego bohatera, zawsze w cieniu księcia. :)

ocenił(a) serial na 10
FlaP099

Też szukam podobnego serialu, bo ten mnie zafascynował. Przygody Merlina są ciekawe i stale oglądam, ale postacie i dobór aktorów (największy atut Miecza) są dużo gorsze niż w Mieczu Prawdy. Przygody Merlina rozkręcają się od 2 sezonu, Pierwszy jest wyraźnie gorszy i bardziej dziecinny. Xena i Herkules to porażka, strasznie głupkowate i już stare seriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones