PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Porażka

ocenił(a) serial na 1

Zrobili ze świetnej książki coś w stylu serialu o Herkulesie. Pierwsze dwa odcinki jeszcze jakoś przebolałam, ale trzeci sięgną dna. W zasadzie ten serial nie wiele ma wspólnego z książką, zostało usuniętych wiele ciekawych scen i zastąpiono je jakimiś bezsensownymi wstawkami. Pamiętam jak czytałam z zapartym tchem „Pierwsze Prawo Magii” a podczas filmu jedynie patrzyłam na zegarek. Jeżeli ktoś jest fanem tego cyklu radzę nie oglądać.

ocenił(a) serial na 1
Artimisti

Zgadzam sie w zupełności- Od tego serialu wieje malizną- ksiązka jest swietna -niestety film jest nią tylko delikatnie inspirowany. wydawałoby sie ze od takeigo reżysera jak Raimi można się spodziewac czegos lepszego.... Najgorszy jest ten tandetny patos i drewniana gra aktorów... Dla mnie to profanacja

szczy_pior

nie czytałem książki, ale... serial nie jest zbyt dobry

oczywiście ma parę plusów... muzyka, widoki, całkiem niezłe sceny walki z modnym spowolnieniem czasu, ładna aktorka która gra tę spowiedniczkę i dobrze dobrany aktor grający Zedda ale...

Scenariusz jest jakiś drętwy, niezbyt interesujący, faktycznie przypomina mi stare produkcje fantasy typu Hercules, Xena itp Poszukiwacz jakgdyby nigdy nic z jakiegoś wieśniaka/łowcy amatora zmienił się w kozackiego wojownika i z trójki głównych bohaterów właśnie ten tytułowy jest jak na razie najmniej przeze mnie lubiany. A co z tego, że dadzą ładną muzyczkę i wrzucą aktorów do ładnego kraju, skoro po prostu te odcinki ciężko i nużąco się ogląda.

7/10 to max na dzień dzisiejszy...

ocenił(a) serial na 7
LiMiTED_UNCUT

Poszukiwacz mi sie kojarzy z tym manekinem kewinem z American Pie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones