PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Witam! Pod koniec sezonu dowiadujemy się, że Syn Ralha Posępnego oszalał. Co mu się dokładnie stało?? Dlaczego oszalał?? Co do serialu to lekki przyjemny w sam raz na sezon ogórkowy.(no i te MORD-SITH)

marcoxp1233

hmmm... nie oglądałem serialu za to serię "Miecz Prawdy" przeczytałem całą i mogę śmiało stwierdzić, że ten serial jest zbyt hmmm... mijający się z książką, a co do pytania to pod koniec pierwszego tomu dowiadujemy się, że Richard Cypher to tak napradę Richard Rahl, a co za tym idzie jest to syn Rahla Posępnego... a jeżeli chodzi o szaleństwo to może się wiązać z tym, że w książce Kahlan poraziła Richarda swoją mocą... Po samych komentarzach boję się obejrzeć ten serial...

marcoxp1233

Chodzi o to, że wg książki spowiedników się zabijało, bo "spowiadali" gdzie popadnie. Ale sam serial sie mija z książką potwornie, bo było ujęte w książce, że w każdym pokoleniu tylko jeden Rahl potrafi posługiwać się mocą/magią, a to Richard jest synem Posępnego.

matematyka_korki

A w serialu nie było pokazane że Poszukiwacz jest synem Rahla posępnego. Chodziło mi o serialowego syna Ralha i Kalen ale jeśli w książce nie było motywu z podróżą w czasie to pytanie wygasło.Rzeczywiście ten syn Ralha (nie pamiętam jak się nazywał okazał się jeszcze gorszym tyranem niż jego papa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones