PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Dzisiaj założyłem konto na filmwebie. Postanowiłem, że pierwszym tematem w jakim się udzielę będzie temat z serialem Legend of the Seeker. Jestem jednym z największych fanów serialu w polsce. Niedługo na mojej półce będa wszystkie tomy książek.
Serial jest moim numerem jeden i to się nie zmieni. Kocham wszystkich głównych bohaterów. Serial opowiedział niesamowitą historię, którą zapamiętam do końca życia. Żałuję tylko, że dwa sezony nakręcono.

ocenił(a) serial na 10
Diretto

Mi też troche szkoda że tylko 2 sezony.
Niedawno obejrzałem po raz 2 oba sezony, gdyż serial nieźle "ssie"
Czytałem wiele opinii na temat serialu że jest spierdzielony ale to była głownie opinia tych którzy czytali książkę przed serialem.
Ja natomiast uważam że jestem szczęściarzem bo nie czytałem książki a serial wciągnął na całego :D
teraz czytam 1 tom książki, jestem dopiero na 15 rozdziale i można dostrzec różnice ale nie porównuje ich aż tak do przesady z serialem gdyż książka i serial to to tak jakby te same historie które przedstawione są przez pisarza jak i reżysera, tak czy inaczej ja to tak interpretuje.
Książka też wciągnęła, fajnie sie czyta mimo iż mam caly tom na telefonie bo w księgarni w mieście niestety nie mają jej :(
No cóż z drugiej strony wystarczy że wyciągnę telefon który zawsze mam pod ręka i czytam, nie ważne czy to książka czy z telefonu...zawartość jest ta sama a to się właśnie liczy! :)

ocenił(a) serial na 10
Dather

A wie ktoś czy nakręcą trzecią serię?

Tomek22

Czytałam kiedyś, że nie nakręcą bo serial nie zarobił tyle $ ile oczekiwali i nie opłaca im się kręcić kolejnego sezonu. Ale gdzieś indziej było napisane, że to dlatego, że Bridget Regan (Kahlan) była w ciąży i musieli zrobić przerwę.

ocenił(a) serial na 10
yvonneD

Jak na razie nic nie wiadomo co z dalszą produkcją :(
Też słyszałem że przez ciąże Bridget Regan wszystko stanęło, ale najważniejsze że urodziła już synka :D
Co do kasy to podobno serial właśnie zarobił tyle ile chcieli, a ta przerwa miała tylko służyć małemu odpoczynkowi oraz dalszym oczekiwaniom na przypływ $ ze sprzedaży serialu.
Powstało bardzo wiele stron, fani serialu nie raz pisali do producenta nękając go pytaniami czy produkcja zostanie wznowiona.
Zainteresowanie tego serialu nadal rośnie a to nie pozostaje bez echa, oby wszystko było dobrze i nakręca 3 sezon :)

Dather

Ostatnio oglądałam 5 odcinek pierwszego sezonu na wycieczce w Francji na popularnym tam kanale, także serial jest jak widać jest popularny. A tak nawiasem, to Bridget urodziła córeczkę, nie synka.

ocenił(a) serial na 10
Melissa

No troszkę się pomyliłem, myślałem że synka urodziła ^^
jak się orientuje, stacje telewizyjne nadal zapewne kupują ten serial, więc kasa z niego dalej napływa.
Oby się w końcu okazało że 3 sezon wyjdzie :)
Mi jak na razie pozostało wrócić do książki - "kamień łez" już zaczęty :D
Ps. książka ssie niemiłosiernie.

ocenił(a) serial na 10
Dather

Książki muszą być fantastyczne. Kiedyś chcę przeczytać wszystkie.

Tomek22

Mogliby nakręcić ten serial od początku. Z zupełnie innymi aktorami bo ci to porażka. Nie wiem czemu nie wykorzystali w pełni tego co im dał Goodkind z jego dzieła można by zrobić świetny serial o niebo lepszy niż ten co oni odwalili.

ocenił(a) serial na 10
Diretto

Choć już tyle czasu minęło to dla mnie serial Miecz prawdy i tak będzie numerem jeden. Czytam teraz właśnie pierwszy tom. Uwielbiam to wszystko po prostu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones