PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 13 tys. ocen
7,3 10 1 12778
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Jako fan tej serii musiałem się zarejestrować i napisać tego posta.Tu się nic nie zgadza.Nie wierzę,że Goodkind im pomagał bo takie info,też można znależć.Coś co przy dobrym wykonaniu mogło być jak władca pierścieni(chodzi mi o umiejętność przeniesienia książki na ekran),jest jak Robin Hood dla ubogich(chodzi o ten debilny serial co puszczali na tvn7).Jestem rozczarowany,a wręcz jako fan załamany.Polecam ten serial tylko tym,którzy nie czytali książki

użytkownik usunięty
alucard_21

Na początku zapowiadało się, że Goodkind będzie miał bardzo duży wpływ na wygląd serialu (wg zapewnień seria miała być w pełni zgodna z jego wizją), ale później okazało się, że ABC nie zamierza się konsultować z autorem ani przy doborze aktorów ani przy samym scenariuszu. :/ Dlatego właśnie wyszła z tego taka kaszana.

No i ja jako ten który nie czytał książki i lubi seriale typu Hercules czy Robin Hood(ten z TVN 7) lobie i także ten serial. Rozkręca się z czasem i spoko się go ogląda. Nie oczekiwałem bóg wie jakich epickich bitew czy wątków rodem z Makbeta;]. Serial ogląda się wg mnie bardzo przyjemnie a aktorka która gra Kalhan uprzyjemnia go jeszcze bardziej;] A co naprawdę mnie urzeka w tym serialu to oczywiście krajobrazy, ale do tego się przyzwyczaiłem po Herculesie ;D

niewazne_3

ehh wkradla mnie sie literwoka po nawiasie miało byc lubie a nie lobie ;]