PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

sezon 3

ocenił(a) serial na 10

Czy są jakiekolwiek szanse na to że wyjdzie 3 sezon miecz prawdy???

ocenił(a) serial na 9
tragta

Jakas szansa jest poniewaz Fani serialu nadal walcza i nie zanosi sie na to aby przestali. Wlasnie na fb bijemy rekord Guinnessa najwiecej komentarzy pod 1 postem mamy juz ponad 1.2 miliona komentarzy. Ja osobiscie uwielbiam ten serial i bardzo chcialbym zobaczyc dalsze losy Richarda Kahlan Cary i Zedda! Wiec walczmy Save Our Seeker

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Również bardzo chciała bym zobaczyć dalsze ich losy ...

ocenił(a) serial na 9
anex56

miejmy nadzieje i walczmy nadal:))

Adasko94

Choć w pewnych kwestiach fabularnych serial dramatycznie różnił się od utworów Terry'iego Goodkinda, co czyni go niezbyt udaną adaptacją filmową swego literackiego pierwowzoru, niemalże każdy odcinek mnie poruszał. Strasznie tęsknię za Carą i jej cudownym poczuciem humoru... Jej najbardziej chciałbym zobaczyć dalsze losy. Skrycie żywię nadzieję na trzeci sezon, ale niekiedy mam wrażenie, że są to już jedynie czcze mary...

ocenił(a) serial na 9
MasterCaro

Zgadzam sie z toba co do fabuly serialu ale ja sie czesze ze jest troche inna od ksiazki dzieki temu jest cos innego ciekawego czego nie ma w ksiazce ja osobiscie uwielbiam ten serial i pragne 3 sezonu!! Pozostaje nam tylko czekac i mam nadzieje ze kiedys ujrzymy 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Serial i książka bardzo się różnią ale uważam , że oba są wspaniałe i podzielam teorie, że dzięki temu jest ciekawiej :)

ocenił(a) serial na 9
anex56

Nie wiem co ABC sobie mysli ten serial jest ekstra moj ulubiony serial Fantasy. No ok ABC nie ma zamiaru kontynuowac dalszych sezonow to dlaczego nie chca sprzedac udzialow do Miecz Prawdy? SyFy Universal i CWnetwork okazali zainteresowanie kontynuowaniem do dlaczego nie sprzedali Oni sa jacys dziwni. To fani walcza juz 2 lata o 3 sezon a oni co?? Ehh ja chce 3 sezon!!

ocenił(a) serial na 10
anex56

tak jest ciekawiej ale oni już zakończyli ten serial :( i chyba nic ich nieprzekona do tego by go kontynułować

ocenił(a) serial na 10
Adasko94

Mozna prosic o namiary na te akcje? Dzieki wam mam pomysl na uratowanie jeszcze jednego dobrego serialu - Chuck'a
gwnialne serie warte kontynuacji.

ocenił(a) serial na 9
Bengosha

oto namiar na ta akcje facebook com/groups/269657990457?refid=27 wstaw . pomiedzy facebook a com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones