PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570397}

Mike i Molly

Mike and Molly
2010 - 2016
6,4 5,3 tys. ocen
6,4 10 1 5268
Mike i Molly
powrót do forum serialu Mike i Molly

Poziom żenujący. Śmiech z beczki. Nie obchodzi mnie to że maja postury wielorybów - nie o to chodzi. Są irytujący i NIEŚMIESZNI. Serial robiony na metry - chyba dla debili (stąd te sztuczne śmiechy z taśmy)

ocenił(a) serial na 3
MCmagenta

Dokładnie ująłeś moje myśli w słowa. Dodałbym jeszcze fakt, że na Comedy Central Family ten gniot zabiera miejsce King of Queens, który jest o 3 lata świetlne lepszym serialem.

ocenił(a) serial na 8
s_f

Dla mnie King of Queens i Mike and Molly reprezentują taki sam, bardzo dobry poziom, jednakże oglądanie seriali na comedy central to jakas pomyłka, bo nie tłumaczą by było przede wszystkim zabawnie.

MCmagenta

j.w. - słabiutkie. Oczywiście w stanach serial się podoba - sezon 5-ty powstanie.

bmiara

Uwielbiam seriale i ten jest faktycznie słaby, ale najlepszy odcinek to ten gdy Mike i Molly idą na pierwszą randkę. Naprawdę świetny. Reszta... Flaki z olejem :)