PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 835
ocen
7,5 10 1 12835
6,6 9
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

'Jestem na nie'

ocenił(a) serial na 6

Za mało Melissy Leo, zdecydowanie nie najlepsza rola Kate Winslet, przydługie nudne sceny.... chyba nie tego oczekiwałem.

ocenił(a) serial na 9
misiukow

dla mnie rewelacyjna Kate Winslet, przepiekne sceny, kostiumy i zdjecia i rewelacyjna Evan Rachel Wood.. ten Mini-Serial bedzie wielkim wygranym, juz jest w przyszlych nagrodach Emmy!

M_Weaver

Na koncie serialu są już 3 techniczne nagrody Emmy. Ciężko mi prorokować szanse na główne wygrane w niedziele, bo poza "The Kennedys" nie znam pozostałych nominowanych filmów i miniseriali. Mimo to trzymam kciuki za reżyserię, Kate Winslet, Evan Rachel Wood i oczywiście za główną kategorię. Evan Rachel Wood nie pozostawia Melissie Leo i Mary Winningham złudzeń, że mogłyby liczyć na wygraną. Nie wiem czy uda się jej pokonać dwie wielkie damy brytyjskiego kina: Maggie Smith i Eileen Atkins, ale w koleżankach z planu konkurencji mieć nie powinna. Mimo całej mojej sympatii do Winslet, to jednak za Wood będę najmocniej trzymał kciuki w niedzielną noc. Nominowani panowie odpadają w przedbiegach w rywalizacji z fenomenalnym Tomem Wilkinsonem (The Kennedys) i choć nie widziałem "Too Big to Fail" to myślę, że nagrodzenie Wilkinsona to tylko formalność. W starciu Brian F. O'Byrne - Guy Pearce zdecydowanie wybieram tego pierwszego. W moim przekonaniu Pearce wypadł najsłabiej z całej nominowanej szóstki. Ba, zdeklasowany został również przez wspomnianą Morgan Turner, ale tą stawiam na trzecim miejscu tuż za Winslet i Wood. Wielka szkoda, że zabrakło dla niej miejsca wśród nominowanych..

misiukow

Akcja rozkręca się dopiero w 4 odcinku, ale i tak serial mi się podoba.
Finałowy odcinek jest wspaniały. Gra aktorska Kate Winslet i Evan Rachel Wood jest jednym z większych atutów tego serialu. Chociaż akurat postać grana przez Winslet nieco mnie irytuje.

ocenił(a) serial na 6
rox16

moim zdaniem Evan Rachel Wood zagrała dobrze, ale mi by bardziej pasowała do teatru z tą rolą. Jako najlepszą aktorkę serialu wskazałbym chyba Morgan Turner, bo dziewczyna super sobie poradziła z rolą, szczególnie pod koniec.

ocenił(a) serial na 8
misiukow

Zgadzam sie z tym, że brak Melissy Leo, i nienjalepsze, irytująca wrecz rola Winslet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones