PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 847
ocen
7,1 10 1 89847
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Dziendobry !

Szukam wlasnie gdzie moge znalesz plyty calego serialu miodowych lat, czy ktos wie ? moze mi napisac.

Dziekuje

ocenił(a) serial na 10
wirzini

Nie wydano w Polsce niczego takiego.

ocenił(a) serial na 10
ser_plesniowy

Nie wiecie czemu ten serial nie został wydany na DVD?,przeciez wszelakiej maści gnioty wychodzą a tak znakomity serial został pominięty.O co tu kaman?

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

Bo serial nie jest własnością Polsatu, jest na amerykańskiej licencji, dlatego nie mogą go wydać na DVD.

mario1_94

pewnie dlatego, że jest to serial telewizyjny i jako tako chcą, aby takim pozosta;. Sentyment, nawyk, czy ja wiem. To już klasyk, tego nie wydaje się na DVD to by bylo nie "klimatyczne". Miodowe lata to serial TV i niech takim pozostanie. W TV wszystko się zaczęlo, w TV wszystko się skończy. Świetlność Miodowych lat przemija.

ocenił(a) serial na 10
feniks01

chyba nigdy nie przemija ;)

feniks01

No to niech go puszczają w TV, a nie ani w tv ani na dvd. Jeżeli chcą żeby ten serial został telewizyjnym to niech go puszczają w telewizji. Z tego co wiem nigdzie nie leci!! :( A szkoda.

ocenił(a) serial na 10
gracjantorhan

Ty naprawdę uwierzyłes w te bzdury wyżej w stylu:serial na licencji z ameryki,serial telewizyjny itd.
NIESTETY jesze nie wyszedł na DVD bo najwidoczniej jakies grube ryby boją sie zainwestować w ten produkt.Nie mogę tego pojąć,tym bardziej,że na prawde mnóstwo syfu wypuścili,a z tego co wiem to serial miał zawsze dużą ogladalnośc.Miejmy nadzieję,że pojawi sie na rynku nowy dystrybutor który wpadnie na pomysł aby wydac serial,jestem pewien,że na pewno to by nie była zła inwestycja.

ocenił(a) serial na 10
gracjantorhan

Juto o 16 na Polsat2 pojawią się pierwsze 2 odcinki Miodowych lat ;)

ocenił(a) serial na 9
gracjantorhan

Powinien lecieć na okrągło tak jak w Anglii serial Frasier

ocenił(a) serial na 8
mario1_94

a co ma do tego licencja? skoro polsta wykupił sobie prawa do nakręcenia swojej wersji serialu, to i może takowy wydać na dvd...

belamyszkow

dokładnie
np. nasza polska Niania też jest na licencji i została wydana na DVD

użytkownik usunięty
wirzini

nagraj sobie odcinki na płyty DVD i będziesz mieć ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones