serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Miodowe lata

1998 - 2003
30m
7,1 89 835
ocen
7,1 10 1 89835
7,2 8
ocen krytyków
Współcześnie rozgrywająca się historia dwóch zaprzyjaźnionych polskich małżeństw. Zobacz pełny opis
Miodowe lata zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś), szczerze wierzą, że wszystko co najlepsze mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów są nieuleczalnymi optymistami. Nie ustają w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny, co prowadzi do różnych perypetii. Obaj są infantylni,Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś), szczerze wierzą, że wszystko co najlepsze mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów są nieuleczalnymi optymistami. Nie ustają w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny, co prowadzi do różnych perypetii. Obaj są infantylni, lekko nierozgarnięci, niezamożni lecz uczciwi. Ich żony: Alina Krawczyk (Agnieszka Pilaszewska / Katarzyna Żak) i Danuta Norek (Dorota Chotecka) wprawdzie twardo stąpają po ziemi, ale nie są w stanie powstrzymać mężów przed kolejnymi szaleństwami. Karol mimo przeciwności stara się realizować swoje różne "genialne pomysły".

studio
Studio A
tytuł oryg.
Miodowe lata
inne tytuły
W odcinku "Żywe zwłoki", Karol twierdzi, że poznał Alinę i Tadka, gdy pracował jeszcze jako sprzątacz ulic. W odcinku "Męska duma" mówi natomiast, że w swojej przyszłej żonie podkochiwał się już w dzieciństwie. Z innych odcinków wynika również, że Karol i Tadek znali się od najmłodszych lat. W odcinku "Krawczyk przeciwko Norkowi" Karol przed sądem wspomina o ich sprzeczkach z piaskownicy.
W odcinku "Idol", Karol rozmawia z Tadziem o pani Kuczek. Obaj chodzili do tej samej szkoły, lecz uczęszczali do innych klas. Podczas spotkania z Halską (z domu Kuczek), kobieta wyznaje, że Karola pamięta doskonale, natomiast Tadka już słabo. Z kolei w odcinku "Wywiadówka" wychodzi na jaw, że Karol i Tadek chodzili do tej samej klasy, a pani Halska obu pamięta doskonale. 
W wielu odcinkach można zauważyć mikrofony. W odcinku "Witaj mamo", gdy matka Karola rozmawia z Aliną, pomieszczenie nie ma sufitu.
Jako że najczęstszym miejscem akcji jest jedno pomieszczenie, karmieni jesteśmy przepysznym aktorstwem - Cezary Żak pokazuje swój kunszt, ale i Barciś nie musi doganiać swojego kamrata. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Krąży wiele mitów na temat odejścia Agnieszki Pilaszewskiej z "Miodowych Lat". Najpopularniejszy jest ten, że Cezary Żak szantażował producentów, że albo zatrudnią jego żonę, albo on odejdzie. To jest wierutna bzdura, bardzo krzywdząca dla Cezarego i Kasi. Zgadzam się ze zdaniem, że Kasia - delikatnie mówiąc - nie...

Katarzyna Żak jako Alina, to totalne nieporozumienie, położyła cały serial.

Uzależnienie

ocenił(a) serial na 10

Jestem uzależniony od tego serialu.Genialne, niezapomniane dialogi, brak prostactwa w odróżnieniu od innych seriali komediowych.Po prostu nie było, nie ma i nie będzie już lepszego serialu.

Nie spodziewałem się, że mimo znajomości fabuły nadal będzie mnie to śmieszyć. Perfekcyjne aktorstwo, znakomite scenariusze, dialogi i to, co poniżej piszą uczestnicy forum- brak trywialności, nie wygłupianie się, ale komizm. Jedyna rzecz nie do przyjęcia - zmiana aktorki w roli Aliny - całkowicie nonsensowne...

polski serial.

Pozdrawiam. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones